Guest whitewizard

Nou venit in randul posesorilor de Volvo

25 posts in this topic

Salut tuturor,

Nu stiu ce sa va zic asa despre mine. Sunt posesor al unui volvo s40. Este prima mea masina personala. Am visat la ea de 10 ani. Acum am reusit sa-mi indeplinesc visul. Cam atat despre mine  ;D . Mai multe informatii pe parcurs ;)

Va doresc toate cele bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit

sa o foloseshti sanatos si cat mai multi km fara evenimente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Asteptam poze si profilul completat! Felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit si sa ai parte de Volvo inzecit, pe masura asteptarii!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre posesorii de Volvo. Multi km alaturi de masina ta iti doresc si fara evenimente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc pentru toate urarile facute. Sper sa fac cat mai multi km cu ea fara sa am probleme; si la fel imi doresc ca toti cei care suntem aici sa facem cat mai multi km cu masinile noastre in siguranta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit , sa o stapinesti sanatos si la citi mai multi km fara probleme ;-)

Sa ne spui impresiile dupa un drum lung sa ai timp sa studiezi cum se comporta la drum , in curbe , in accelerari si toate cele , cred ca o data ajus la o destinatie ai vrea sa pleci imediat inapoi doar sa mai simti acea placere din timpul condusului (cred ca este ceva egal cu orgasmul )....  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai intrat in club.

cat despre ideea cu  orgasmul, sa nu fim chiar poetici.

mai bine incearca cu o femeie.

toate bune.

keep in touch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine v+am gasit, si eu sunt nou pe aici, abia maine imi voi lua masina, asa ca nu sunt chiar 100% apt pt forumul asta, dar ce mai conteaza mai putin de 24 de ore.. voi reveni cu poze daca e.

Este vorba despre un Volvo 850 2.5i din 97. Revin cu mai multe detalii cand le am.

Bafta tuturor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu sunt chiar nou. am mai scris pe forum, aveam nu stiu ce probleme, pe care inca nu le-am rezolvat nici acum. am un 440 1,6 benzina, '96, am facut cu ea vreo 4000 km intr-o luna, si mi-am jurat ca urmatoarea masina va fi tot volvo. in rest, mai tarziu. a, si sunt mandru sa fiu posesor de volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam tacuta lumea pe forumul asta, pe bune... oricum, incantat de cunostinta  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam tacuta lumea pe forumul asta, pe bune... oricum, incantat de cunostinta  ;D

Oameni ocupati  ;) Trebuie sa muncim, ca sa ne intretinem odraslele (Volvo-urile) noastre dragi! ...si la urma si familia  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

va salut sant iorgu,sant nou pe forum,sant posesor de volvo s40 din99 si as dori sa ma alatur voua sa cunosc cat mai multe despre volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

felicitari pt. initiativa clubului/forumului...am devenit proprietar de volvo (xc70, 2006) de aprox. 2 luni dupa o lunga perioada de "japoneze". Chiar daca sunt un pic "ilegal" pe acest forum deoarece nu locuiesc in Ro...apreciez discutiile si comentariile voastre

atasat cateva poze cu masina

post-1997-12877852860484_thumb.jpg

post-1997-12877852862995_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gicu - frumoasa masinuta...; poti sa deschizi un topic ca sa ne povestesti mai multe, deasemenea si poze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now