dragos 75

Asigurări. Oferta speciala pentru membrii Volvo club!

128 posts in this topic

Am facut la Omniasig, incepand cu 15 Ianuarie, pe un an, capacitate 1.8 cu suma de 390 ron. cred ca este bine ???;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acum va puteti calcula singuri pretul la casco, momentan doar la BCR Asigurari! Pt masimile noi(2008-2009) va trebuie pretul de factura, pt. restul imi trmiteti copie dupa talon si va ofer pretul din catalogul Schwacke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ieri s-au scimbat tarifele casco la BCR Asigurari deci nota de calcul nu mai este in vigoare!O sa revin cit mai curind cu o noua calculatie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La S70 1998 se mai face CASCO ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru tine oricind Maestre! Trimite-mi o copie dupa talon pe mail-ul meu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

un casco pt un s80 din 2003 cam cat ar ajunge?inmatriculez masina in 2 luni si tare m-ar interesa un casco.

mai exact este vb despre s80 d5 163cp din 2003.mai trebuie ceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ danutzzz o sa pun mai tirziu pretul pt.casco cu precizarea ca este o calculatie medie deoarece nu am talonul tau! la fel si pt. MC2! daca imi puteti trimite copiile taloanelor o sa va pot face un calcul precis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu au putut sa-mi faca o calculatie pt. casco asa ca va rog, daca puteti o copie dupa talon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am inca actele de suedia la masina...inca nu e inmatriculata in Ro.o copie de pe acel talon este buna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da e perfect!

@MC2 poti sa-mi dai mai multe informatii cum ar fi capacitatea cilindrica, putere, dim. cauciucuri, daca e varianta cu piele, navigatie?multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragos, da-mi si mie un RCA bun pt. Volvo S40 2.0T (1984 cmc), 1999, pe 6 luni.

Sunt proprietar persoana fizica care este, 35 de ani, nu am avut evenimente de mult (ultima data in 2001 i-am zgariat bara lu' unu :D )

Pe 18 imi expira cel vechi, deci, daca poti, ... isogi! ("repede" in japoneza, pt. aia care nu ati facut karate :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai zi-mi cum facem  ;D.

Am scanat buletin, talon, sa imi dai un mail unde ti le trimit, unde iti pun banii, etc. Suntem in 16, deci, dupa cate stiu eu, ca sa am continuitate sa pot circula cu masina, trebuie sa mi-o faci azi, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragos.voica@balkan-asigurari.ro, imi trebuie adresa sa o trimit prin curier si un nr. de fax sa-ti trimit o copie ca sa circuli pina ajunge curierul! Banii cu O.P!Iti sau contul pe P.M.! Ok sensei?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca ti-am trimis mail. Vine de pe costinmarina@gmail.com. Thanks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragos ma intreseaza si pe mine un RCA rapid pana vineri. Datele cred ca inca le mai ai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am datele, 450/an sau 227/6 luni la Ardaf! Spune-mi cind vrei sa intre in valabilitate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now