dragos 75

Asigurări. Oferta speciala pentru membrii Volvo club!

128 posts in this topic

...

THANKS, MAN!  ;D:D

...

Hello, mister Dragos! Se face termenul pt. reinnoirea RCA-ului meu. Mai profesezi?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa iti trimit scanarile pe mail (salveaza-le si tu, ca sa nu ti le trimit la fiecare 6 luni :D . Am mai vazut la confrati de ai tai ca au baze de date cu clientii, si chiar ii si anunta cu cateva zile inainte de expirare)

Refresh my memory:

Intra sau nu in vigoare manevra aia cu premierea celor care nu fac pagube? Am o mie de ani de zile de cand nu fac decat sa platesc RCA, nu sa il si ... "utilizez" :D

Si tine figura si cand schimbi asiguratorul, sau trebuie sa ai continuitate la unul dintre ei?

10x!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intra in vigoare dupa 01.01.2010 si nu trebuie sa ai continuitate la o societate de asigurari, ci asiguratorul va trebui sa interogheze o baza de date comuna, sau dupa caz o declaratie pe propria raspundere ca nu ai avut accidente in ultimii ani!

Share this post


Link to post
Share on other sites

faza cu "propria raspundere" - chiar o sa recunoasca cineva ca a avut 10 accidente / an ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragos: Da-mi si mie te rog o lista cu RCA-uri bune si preturi. Nu stiu de ce, lista de la postul tau anterior nu o pot deschide. Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

poti astepta pina luni?nu merge netul acasa si scriu de pe telefon si e cam greu! Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, no problem.

poti astepta pina luni?nu merge netul acasa si scriu de pe telefon si e cam greu! Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iata si noile tarife RCA pentru 2010 la Euroins!Daca nu ati provocat daune in 2009 reducerea este de 5% pt. politele pe 6 luni si de 10% pt. cele pe un an!Ramine valabila reducerea de 10% pt. membrii Volvo Club!

RCA 2010_01.pdf

RCA 2010_00.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm , sunt OK preturile . Vad ca diferentele intre motorele de 1.8 - 2.0 nu este mare fata de 2.0 - 2.5 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragos eu nu ezit .... bani sa fie  :D fii sigur ca o sa mi fac la tine  ;D Dar momentan trebuie sa mi iau permisul de conducere  ;D Joi cred ca dau sala  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci bafta multa, si daca e sa il iei iti mai fac o reducere!!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OO bun , msms  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 9 oferta!!! Din suma RCa-ului pentru membrii se ofera reducere de 15%!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salve!

...Am din nou nevoie de tine. :)

Vezi ca ti-am trimis pe mail datele.

Multumes anticipat!  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fi in concediu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now