Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ursu48

Carlige de remorcare si sisteme de navigatie

37 posts in this topic

Pentru amatorii de plimbari cu bicicleta, am solutie de transport 2-3 biciclete, se monteaza pe spatele masinii, pe nuca carligului de remorcare si are instalatie electrica. ( semnalizari/stopuri)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem amatori de biciclete si f interesat ! Deranjeaza-ma cu oferta ta !! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar, cat costa suportul de biciglete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Sistemele sunt nemtesti , au stopurile care se cupleaza la cupla pentru remorca, se rabateaza 90 de grade, pentru a permite accesul in portbagaj, sunt din inox si au garantie 36 de luni :

1. Suport inox pentru 2 biciclete : 1150 RON Tva inclus;

2. Extensie pentru a 3-a bicicleta : 212 RON Tva inclus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am rugamintea de a-mi spune un pret pentru carlig de remorcare pentru volvo s60 2007 cu sistemul de racord electric (cel necesar pentru rulote). aveti cumva si oglinzile necesare pentru circulatia cu rulota ?

multumesc

C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul carligului de remorcare BOSAL fix, este de 720 lei TVA inclus, si se livreaza cu instalatie electrica universala cu cupla de 7 sau 13 pini. Este posibil sa mai fie nevoie de un trailer modul, al carui pret il puteti afla de la Midnight sau de la VOLVO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ursule, zi-mi si mie cat este carlig pt. a mea. Cu mufa d'aia normala, rotunda.

A, si ai vre-o remorcuta simpatica de ATV? Eu am o ragalie de remorca, de aceea mare, de carat de toate, in care intra intr-o anumita pozitie si ATV-ul...

Poate si niste poze, ok? Thanks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mi-am luat remorca destul de incapatoare ca sa intre si un atv sanatos: 2,4 lungime si 1,5 latime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carligul pentru s40 costa 680 lei TVA inclus. cat despre remorca si eu caut una mai sanatoasa, pentru ca singurele remorci pe care le pot aduce sunt cele de la thule care costa 1500 eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul carligului de remorcare BOSAL fix, este de 720 lei TVA inclus, si se livreaza cu instalatie electrica universala cu cupla de 7 sau 13 pini. Este posibil sa mai fie nevoie de un trailer modul, al carui pret il puteti afla de la Midnight sau de la VOLVO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt identice, difera doar modul de aranjare al pinilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUTARE! spune mi si mie te rog cat ar fi carligul ptr S 40 ,1.8 .-2007.(variante)cu toate cele aferente .....vreau sa l folosesc la remorca ptr max 1 tona..si la rulota cam la acelasi tonaj.....si varianta cu manopera cu tot... locatia(orasul)

Share this post


Link to post
Share on other sites