Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest electroelef

s40/ 2001/ 1,9diesel inmatriculata 5500 euro

37 posts in this topic

E a ta?

Pune si tu niste poze mai detailate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da este a mea

pretul pentru romania este unul foarte corect ba chiar sub cel al pietei

poze am sa pun mai detaliate in cateva zile

@feraru3333 te rog daca doresti sa postezi anunturi de pe site-uri cu masini fi un dulce si deschide un topic separat

Share this post


Link to post
Share on other sites

atentie! pretul este 6800 euro negociabil si se refera la un S40 diesel 2001 INMATRICULAT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

esti duspus sa mai negociezi???sau asta e pret fixx????? daca e cam cat mai lasi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

din 6600 cat am coborat acum se mai negociaza dar numai la fata locului si in limite destul de reduse

deja pretul l-am coborat destul de mult zic eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

6300  euro pentru un s40 diesel 2001, piele , climatronic etc...si.....hai sa fie si negociabil:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa de curiozitate .......avand in vedere ca o tin la vanzare de ceva timp daca este vreun amator il rog sa faca o oferta fara sa tina seama de pretul afisat

sunt curios cat ar fi cineva dispus sa chiar plateasca:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moarta piata auto, decit sa tot scazi la pret mai bine pastrezi masina si te bucuri de ea. Eu am avut un Golf 4 la vanzare si dupa 3 luni (prin vara) in care nu am reusit sa-l dau la banii pe care ii vroiam, am preferat sa-l tin si am mai bagat 2000E in el pe modificari . Acum sunt mai fericit ca am 2 masini bune in curte decit sa le dau pe 2 lei pt ca " vezi Doamne " e criza financiara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu zici nici tu rau dar am nevoie de bani sa iau alta si cu doua masini tot nu am ce face

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca te intereseaza suna-ma daca nu vezi-ti de treburile tale

e deosebit de nepoliticos sa faci remarci de genul asta sau sa dai linkuri cu anunturi pe anunturile oamenilor si am vazut ca faci chestia asta cu predilectie

cum am zis  mai devreme..."get a life"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as fi dispus sa platesc. Am nevoie de o masina dar mai astept un timp sa vad ce variante am.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.