Sign in to follow this  
Followers 0
voodoo_kid_18

salut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 posts in this topic

Salutare tuturor......din Neamt,nu pot sa zik ca sunt fericitul posesor al unui S60 D5 din 2002 pt k l-am accidentat :((..,poate imi dai voi cateva sfaturi ce sa fac cu el??sa il dau la dezmembrari sau sa il dezmembrez eu si sail dau pe componente......sau sa o tin pt piese de  schimb ...vreau sa imi iau altul tot 2002-2003 sau 2004 dar nush dak se potrivesc piesele de la 2002 la 2004.poate ma ajutati voi.va multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Daca masina e avariata grav, nu se merita sa o tii ptr piese. Vei avea putine probleme cu noua masina, incat sa se merite sa o tii pe asta numai ptr piese. Da-o la piese... mai scoti un ban.

Prezentarea personala, fa-o separat, in categoria "hai sa ne cunoastem".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer daca nu e grav acidentat cauta altul prin germania cu motorul defect sau cutia defecta , computer ... il iei la 4000 5000 de euro si i-ti rezolvi problema si ai si piese de schimb, sau o faci pe aia si o vinzi tot in germania dar la pret dublu daca e OK.

Eu decit sa repar cutia automatica la V70 d5 am luat alta lovita si am luat cutia de pe ea,

acum ma bate gindul sa caut unul defect pe germania si sa pun de pe cea lovita si sa o revind acolo sa scot din gauri .

Share this post


Link to post
Share on other sites

da m-am gandit si eu la asta.m-am uitat pe site in germania si nu am gasit nikiuna cu cutia sau motoru dus.accidentate am vaz dar tot frontal.poate ma ajutati voi cu ceva .stiti vreo adresa ceva sau o masina de genu????????ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0