Godfather

Propunere XC60

Cand vreti sa testati City Safety?   26 votes

  1. 1. Cand vreti sa testati City Safety?

    • Joi, 13.11.2008
      10
    • Sambata, 15.11.2008
      2
    • Duminica, 16.11.2008
      5
    • Fuck Off
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

19 posts in this topic

Asadar, in perioada 7-19.11, in Piata George Enescu (Pt-a Revolutiei), vor fi expuse XC60-uri. Multe XC60-uri. M-am gandit impreuna cu Andy c-ar fi frumos sa ne strangem acolo sa punem mana pe masini, sa ne dam cu parerea si sa testam un City Safety. Este un cort incalzit acolo, deci nu murim de frig.

Prima propunere ar fi joi, 13.11.2008 (caci tot e ziua in care forumul din bucuresti se reuneste). Fireste ca pot veni si cei din tara daca au posibilitatea. Pe de alta parte, joi s-ar putea sa fie probleme cu parcarea. Daca nu vi se pare OK in mijlocul saptamanii, propunem fie sambata 15.11 sau duminica 16.11. Oricum ar fi, trebuie sa fie seara. Ora 18.30 zicem noi. Si fireste exista a patra optiune si anume "Fuck Off". Am avut impreuna cu Andy cateva meciuri pe aici si sincer nu vreau sa fim niste neaveniti in comunitate.

Propunem sa va dati cu parerea pana marti, 11.11.2008.

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super fain, din ce in ce mai multe reclame, test drive-uri din belsug, o treaba foarte buna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAVO! Buna initiativa, exact ce ziceam eu ca ar fi fain, in alte topicuri.

Votat pt. joi. Daca s-au inteles corect mesajele mele si nu am intrat pe lista neagra  :D ,  pot veni in Bucuresti in ziua aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimeni, absolut nimeni din comunitatea asta nu este pe lista neagra. De fapt, nu exista vreo lista neagra.

Pana acum insa, cea mai votata optiune este "fuck off"  ;D

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as veni joi.

Am primit si invitatie oficiala pe mail (merci frumos) pentru marti dar nu sunt in Bucuresti marti si miercuri asa ca ramane joi.

Uite ca s-a facut egalitate  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa fim un pic mai seriosi.

Daca nu va priveste invitatia sau nu puteti merge in nici una din zilele propuse, nu va simtiti datori sa bifati "fuck off" !  >:(

Deja sunt atatea voturi cat media celor care se intalnesc saptamanal la bucuresti... cred ca unii se baga unde nu le fierbe oala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

adi, sunt de acord cu tine...

Am o vaga banuiala si simt un aer de ostilitate catre primus, dar.., fratilor, ce vina are masinuta??? ??? pana acum am vazut plangeri ca nu publicitate, nu una ...nu alta... si acum cand aveti ocazia sa vedeti si sa testati ultima noutate de la volvo....atuncati cu cionanul (ca sa nu zic altfel)??!!...eu nu mai inteleg nimic.

@H: dupa mine, as veni in fiecare zi ;D ... (am primit invitatia si voi fi si marti acolo!).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bine ce se intampla acum cu publicitatea volvo. Daca ar fi minim 2 de astfel de campanii pe an (colectia primavara/vara, colectia toamna/iarna  :D ) ar fi bine. Volvo nu atrage clientii prin publicitate excesiva. E ok ce se intampla acum... @Godfather, @andy.ro: de aici in sus. Conteaza mult astfel de actiuni ptr posesorii de volvo, fie ca sunt clienti sau posesori de sh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce fain. Care mergeti sa faceti si niste poze, mai multe.

Pacat ca e in Bucuresti. Distractie si lasati nervii pe alta data.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am votat tot joi acum sa vedem cum o sa fim primiti :D Eu o sa-mi iau vesta antiglont sa nu ma impuste andy desi cred ca o sa ma calce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

am fost am vazut masina, city safety plus drive test.

masina este foarte reusita overall, iar pretul e mai mult decit corect.

mi-as lua fara ezitare masina daca nu ar fi toate problemele legate de dealerul/reprezentanta din Bucuresti (service, piese, preturi etc.)

Un singur comentariu, la D5 cutia automata e lenesa rau, inclusiv la retrogradare, mai bine manuala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIN CAUZA UNOR PROBLEME DE ORDIN PERSONAL, HORIA (GODFATHER) M-A RUGAT SA VA ANUNT CA NU POATE AJUNGE AZI, JOI 13.11.2008 LA TEST-DRIVE-UL CITY SAFETY.

Deci se amana...

Multumesc pentru intelegere !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti, eu am fost prezent la ceea ce vroiam sa fie prima mea intalnire cu cativa pasionati de volvo dar asta e, altii ca mine n-au mai avut cand sa intre astazi pe net si sa citeasca ca defapt s-a amanat...intrasem in fiecare zi sa citesc amanunte, dar, azi nu, ghinionul meu.

Am plecat val vartej de la facultate, cu ingrijorarea ca nu voi bifa prezenta la seminar, dar nu se compara cu emotiile care le aveam si nerabdarea de a va intalni pe voi.

Am fugit repede acasa, am luat-o pe mama, si am plecat spre Bucuresti.

Intrasem chiar in criza de timp, puteam sa fac apoplexie fisturizata din cauza ca nu voi ajunge la timp...

La 18.50 am ajuns in Piata George Enescu, si am vazut acel minunat XC60 care statea ca un cocostarc pe rampa aceea. In sfarsit "va gasisem", dupa aglomeratia care ma tinuse in loc prin oras.

Intrat in parcarea amenajata pt Volvo, m-am uitat dupa voi, dar era pustiu...ma gandisem ca am ajuns prea tarziu, si ati plecat, dar, intr-un tarziu, vad cortul acela mare ( ochii imi erau atintiti asupra celor 2 XC60 si '' nu mai vedeam nimic altceva in jurul meu" ), din el auzinduse cateva voci si-am inceput sa tremur de emotii, stiind ca sigur veti fi acolo.

Cand intru timid inauntru, nu vad decat 1 baiat si 2 fete. Ma apropii de ei, ma prezint, le zic motivul pt care sunt acolo si surpriza...nu stiau despre ce vorbeam.

Il sun pe Alexu...si aflu de la el ca intalnirea s-a amanat  :'(

Am fost bucuros totusi ca cei de acolo au fost draguti si m-au condus la acel XC60 care era cu "picioarele" pe pamant. Mi-au spus ca pot sa ma urc in el...arata super, mai frumos ca in poze!

Am facut si cateva poze cu "suspendatul", postez una dintre ele.

In rest ce sa mai zic, greseala mea ca n-am citit astazi forumul, nu? Asta e.............

post-255-12877852511349_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieteni, un membru al familiei mele are o problema de sanatate.

Dupa ce lucrurile se mai linistesc va promit ca intr-o joi anuntata in prealabil venim cu masina la o intalnire

Multumesc pt intelegere

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Malos puteai veni la Sala Polivalenta, acolo se tine intalnirea saptamanala, macar ne cunosteai :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now