Guest daniel voinea

soft navigatie volvo S40 HU-1205

10 posts in this topic

salutare!

nu stiu daca am postat chiar unde trebuie dar inainte am cautat subiecte asemanatoare pe forum. daca am postat gresit poate imi dati vreun link unde ma pot documenta sau pot descarca asa ceva... ori poate ma ajutati si pe mine cu un soft de navigatie HU-1205 europa centrala si de est (adica inclusiv pentru romania). sistemul de navigatie il am pe un volvo S40 si am la el numai europa de vest.

are cineva?!  ??? ma puteti ajuta in vreun fel?

multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU EXISTA pentru Romania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este europa de est. Gasesti dvd-ul pe torente. Asa cum spunea si Alex, nu are romania. Se opreste la ungaria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult baieti, pentru ajutorul acordat chiar daca acesta nu a fost prea incurajator!apreciez.

Mai scormonesc si in caz ca gasesc cate ceva, dau de stire.

Nu'ma bine la voi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este europa de est. Gasesti dvd-ul pe torente. Asa cum spunea si Alex, nu are romania. Se opreste la ungaria.

;D Acum sincer sa fiu m-ar avantaja si cel care se opreste la ungaria... imi puteti da un link, ceva...!!! Scuze daca par prea comod!

P.S. model sistem de navigatie HU-1205 pentru un S40 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hartile se numesc Volvo RTI. Eu am stat saptamani sa le scot de pe pirate bay si de pe isohunt (situri de torente, downloadezi cu utorrent sau ceva similar)...

Nu mai am link-urile exacte de unde le-am scos... poate doar la unul care l-am pastrat si se numeste Volvo RTI Eastern Europe 2006, la care am "link" catre calcul de la munca. :)

Mai este unul cu tarile baltice si cele din europa centrala si inca 2-3 cu diferite bucati din Europa.

Poti cauta pe mai multe situri de torente, "Volvo RTI", o cautare cu google, poate fi edificatoare.

Cu mai mult nu te pot ajuta...

Mult succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am dat PM cu link-urile

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) Multam Roberto!!!

Dau jos si anunt lumea daca imi merg soft-urile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now