Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

contdezactivat

S70R de vanzare. 5300EU, festpreis!

20 posts in this topic

Nu prea cred ca este R deoarece este automata + ca ii mai lipsesc scaunele sport si altele .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum... la banii astia  :love10:

De unde mai pui ca este si euro3. E 1000eu taxa de inmatriculare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro 3 crezi tu ca e.cumpar-o si sa ne spui si noua cat ai platit taxa(dupa ce o platesti). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro 3 crezi tu ca e.cumpar-o si sa ne spui si noua cat ai platit taxa(dupa ce o platesti). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conform clasificarii data de rar, este euro3.

Vezi atasul.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codul motorului nu este suficient. Acelasi tip de motor poate avea euro 3 sau euro 4. Gandeste-te ce euro are acum un B5244S de ex si ce euro avea in anul 2000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

B5244S este euro3 precum si B5244S2..... B5244S4 este euro4 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

127.000 km !?  ??? Cand o sa fiu eu mare popa mare !  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

B5244S este euro3 precum si B5244S2..... B5244S4 este euro4 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai sa fie si cum de eu cu motor B5244S am euro 4 ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cum a ajuns discutia la motoarele B5244S...

Asta nu are motor de 2435 cc, scrie clar in anunt: 2319cc. Deci este un motor cu cod B5234T...  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti,pt cei care doar va dati cu parerea din auzite,inainte de 2000 sant numai motoare euro2,o sansa la un milion sa fie euro 3. Si cum poti sa stii codul motor dintr-un anunt pe mobile si o poza asta e alta problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dada , Bmw face masini euro 3 de prin  1997 , pai foarte simplu stii codul unui motor , dupa capacitatea cilindrica , CP si an de fabricatie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

atunci Vadim bafta multa,cumpara tu BMW de '98 '99 si fi sigur ca e euro 3,la fel si cu siguranta asta ca vezi o poza si stii precis ce norma de poluare are doar pt ca a scris un tip acolo o capacitate cilindrica.Multa bafta vadim la inscris ieftin masini din '98 '99  ca sigur sant euro 3.Ideea e ca nu vreau sa ma contrez cu tine ca oricum nu-mi trebuie sfaturi cand cumpar o masina dar nu mai emiteti teoreme de genul asta ca mai sant unii mai naivi care chiar cred si ar fi in stare sa cumpere asa masina pe baza ca e euro3 si cand e sa plateasca taxa vede omul ca n-are bani,ce facem atunci? ar trebui sa-i dea banii de taxa astia care-i baga in cap ca e euro 3.Apropo la masina asta taxa e 3130,65 euro asa ca mai calculati inainte sa va prinda entuziasmul,la banii astia plus drumul pana in Germania,cazare si alte chestii poti lua un S60 de toata frumusetea inscris in Romania 

in rest numai bine si mult succes celor care viseaza ca afara masinile ieftine si bune zac pe strada si ce usor le gasesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necunoscute sunt caile RAR-ului! Opelul meu este din 2001 si are motor Z18XE. Conform tabelului ar trebui sa fie Euro 3, dar la omologare au inregistrat-o Euro 4. Mai trebuie sa spun ca in briful german era trecuta " D3 und D4". Tabelul este mai mult orientativ! Am un prieten cu o Corolla care in brif era D4, dar are omologare Euro 3!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e R ,e T5 si EURO 2 !

R-ul are 184kW si numai cutie manuala!

;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, scurt si la obiect, asta vroiam si eu sa scriu dar mi-ai luat-o inainte.

Oricum poate fii EURO 3, exista S70 EURO 3 conform listelor RARului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti,pt cei care doar va dati cu parerea din auzite,inainte de 2000 sant numai motoare euro2,o sansa la un milion sa fie euro 3. Si cum poti sa stii codul motor dintr-un anunt pe mobile si o poza asta e alta problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa este si mai avem in continuare masini EURO 4 cum este Ford Ka din 2000 DAR depinde si de cat de seriosi sunt cei de la RAR .

Share this post


Link to post
Share on other sites