Sign in to follow this  
Followers 0
florin82

poze volvo 480

11 posts in this topic

Wou! Sunt dea dreptul impresionat.  ;)

Nu ma asteptam sa arate chiar asa de bine. Cred ca e cel mai aratos exemplar din seria 400, pe care l-am vazut.

Pe langa asta, vad ca ai si o gramada de optiuni pe ea... Un trip-computer mi-ar fi placut si mie.

Din ce an spuneai ca e? Are cumva si airbag? Eu nu vad vreun semn de srs...

Butoanele alea de sub ceas, ptr ce sunt?

Am vazut o maneta mai deosebita... Ai cumva si cruise pe ea sau e de la stergatorul spate?

Trebuia sa postezi pozele in rubrica "hai sa ne cunoastem" dar ptr ca ai o masina atat de faina, te iert de data asta. :)

Va urez mult succes si cat mai putine incidente!  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina e din 93'.ca optiuni:aer conditionat(functional),abs,geamuri electrice si din telecomanda,oglinzi electrice incalzite,calculatorul de bord care imi arata consum instantaneu,consum mediu,viteza medie(de la ultima resetare),cati km mai fac cu benzina din rezervor,temperatura la apa si ulei in grade,temperatura exterioara,senzor de bec ars.butoanele alea de subt ceas sunt pentru incalzirea in scaune(cele mici)si cel mare pt faza lunga(proectoarele care sunt langa pozitii).totul este perfect functional

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti-am admirat masinutza din poze. este superba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina arata foarte bine    :wow:  Sa ai grija de ea, sa ii dai consumabile bune si toate alea.

Asta este o masina buna de lasat mostenire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E minunata!! :love10: Simt, ca m-am indragostit... Cu farurile ridicate, cred ca e mai deosebita (sexy)!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wooow! superba  ;) deci ii superba! S-o folosesti sanatos si fara incidente

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0