claudiupuiu

Promotionale volvo-club.ro

31 posts in this topic

P.S: Aceste linkuri...abia acum am observat greseala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru a ne recunoaste mai usor, a iesi mai usor "in evidenta", suportii pentru numere si brelocurile din materiale fine si facute cu bun gust, ar trebui sa fie primul pas. Pad-uri, ceasurile, caleddarele, etc. sunt materiale promotionale "mai ascunse" dar trebuiesc luate in calcul totusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am vorbit acolo unde mi-am facut tricoul am vorbit despre brelocuri si pixuri.Despre brelocuri mi-au spus ca tre sa fac eu rost de ele neinscriptionate , ceea ce e mai dificil , asa ca daca stiti vreun loc de unde sa le putem achizitiona ar fi perfect , ar mai trebui numai doritorii.Iar despre pixuri le fac ei fara nici un fel de problema si vor costa in jur de 2RON/buc.Ce ziceti?Ne bagam?

P.S : Si brelocurile si pixurile mi-au spus ca nu fac decat de la 100/buc in sus.Dar cred ca ii pot pacali sa ne faca cate 50 din fiecare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am incantat cand am facut revizia Primus la un breloc cu c30. In vitrina parea o chestie elaborata cu un snur de tinut la gat si un breloc standard cu sufa si 2 piulite. Era de fapt doar o chestie metalica ale carei piulite au cazut in 2 saptamani, cu un defect de fabricatie pe spate. Costa 20 lei.

Asa ca va sfatuiesc sa luati mai bine, din piata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now