Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest mardraaxi

vind xc70 D5 11/2003

42 posts in this topic

DATORITA UNOR PROBLEME FINANCIARE GRAVE SUNT NEVOIT SA VIND MASINA LA UN PRET MAI MIC DECIT CEL ANTERIOR,FARA VARIANTE  NUMAI CASH,ASTEPT OFERTE.

VA MULTUMESC

Share this post


Link to post
Share on other sites
:kiss2:  aa, pai tocmai aici, intre prieteni pui pretul ca pe "alte" site-uri ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuza-ma nu am inteles aluzia,si chiar si asa aici cei care sunt interesati pot face oferta lor asa cum au facut-o si pina acum,pot spune ca in alta parte a vazut-o mai ieftina si daca sunt de acord cu ce imi ofera domnia lor,pt mine nu este nici o suparare nu inteleg de ce ar fi pt voi,oricum am fost educat sa cer scuze si asta si fac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze mi sa atras atentia si vreau sa rectific 11/2003 fabricatie,inmatriculata 2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

a fost o gluma, dragule  :-*

Bafta sa-ti vinzi masinutza !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATENTIE!!!!OFERTA VALABILA PINA LA 15.03 10900EURO NEDISCUTABIL,posibil dupa aceasta data sa nu mai fie de vinzare,scade termenul limita(ce sa faci cu banca nu te joci)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca stiam il luam pe al tau. Si nu acum, mai pe la 14 - 15.000. Din pacate mi-am luat unul din Belgia, care m-a dus in final pe la vreo 15.000. Pot sa-ti urez multa bafta, daca aud pe cineva iti dau de stire. Cred ca stii ca este foarte greu sa vinzi o masina in zilele astea. Succes, C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca stiam il luam pe al tau. Si nu acum, mai pe la 14 - 15.000. Din pacate mi-am luat unul din Belgia, care m-a dus in final pe la vreo 15.000. Pot sa-ti urez multa bafta, daca aud pe cineva iti dau de stire. Cred ca stii ca este foarte greu sa vinzi o masina in zilele astea. Succes, C

Share this post


Link to post
Share on other sites

am schimbat idea(adevarul...tactica)si am decis in familie sa optam pt un 840-s70dar ceva bine intretinut,deci posesori de asemenea masini care sunt de doritori de un schimb cu al meu bolid ai astept cu oferte.

va multumesc

P.S.sau un 4x4 mic(vitara,feroza,rav4,pajero,samurai cu 2 usi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau un Golf 4 si niste banuti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai zi cat vrei ma gandesc si eu si ......om vedea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

VINDUT lui bgdanG,sa il stapinesti sanatos si sa te bucuri cel putin la fel de mult cit m-am bucurat si eu atita timp cit l-am avut ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo, bravo !  Asa vesti, mai rar. Intai Alex cu schimbul, , acum voi - semne bune anul are, cum se zice !  :-*

P.s. Inseamna ca acum Bogdanel cauta in lada cu Led-uri, sa mai gaseasca si pentru el ceva, sa-si decoreze monstrul, nu ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.