Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DANY

VAND VOLVO S80 D5 din 2004

14 posts in this topic

Vand S80 D5 - 163 CP din 2004 inmatriculat in RO in Aug.2008.

-TITANIUM GREY METALIC;

-153.000 KM (12.000 in RO);

-CUTIE MANUALA CU 5 TREPTE;

-INTERIOR DIN PIELE ALKANTARA SI ORNAMENTE DIN LEMN;

-SISTEN DE NAVIGATIE;

-CLIMATRONIC;

-SENZOR DE PLOAIE;

-TEMPOMAT;

-SCAUN SOFER REGLABIL ELECTRIC+MEMORY PACHET;

-INCHIDERE CENTRALIZATA CU TELECOMANDA PE CHEIE;

-OGLINZI RABATABILE ELECTRIC;

-FARURI CU XENON;

-FARURI CEATA;

-JANTE ALIAJ 16" CU ANVELOPE DUNLOP SP SPORT 9000 225/55 R16 95V cu protecÅ£ie de jantă(4000 KM parcursi);

-JANTE DE TABLA CU ANVELOPE MICHELIN Pilot Alpin PA2 225/55 R16 95H cu protecÅ£ie de jantă(6-6,5 mm profil).

PRET ORIENTATIV 15.500 EURO !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRET NOU: 12.500 EURO !!! :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu se mai vand masini pe forumul asta ?

Chiar asa de adanca este "CRIZA" asta ?

Hai sa facem trocuri daca nu sunt bani !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe forumul "asta", sectiunea de anunturi vanzari este una...tolerata, ca sa nu-i zic altfel. Pe forumul "asta" e un privilegiu sa-ti pui masina la vanzare. Pe forumul "asta" se rezolva problemele reale ale masinilor, in lipsa unui service de reprezentanta coerent si cu preturi nerusinate. Pe forumul "asta" oamenii citesc anuntul si daca vor masina respectiva cu adevarat, o cumpara sau ii ureaza mai departe bafta la vanzare vanzatorului.

stai linistit, bani sint - insa nu pentru masini. Cine-si ia un SH acum si da mai mult de 7000 de euro cash pe el SIGUR stie ce vrea si la ce sa se astepte.

Bafta la vanzare. Si rabdare. Pe forumul "asta", bineinteles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

@Matrixxx

"Asta" este forma scurta a pronumelui demonstrativ acesta. Nu am folosit acest cuvant in sens peiorativ.

Daca totusi am adus vreo ofensa imi cer sincer scuze.Volvo-club.ro este un site pe care il apreciez, de aceea sunt si membru si sunt convins ca a fost creat pentru a ajuta comunitatea posesorilor de VOLVO. Inca o data SCUZE !

DANY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles si te-am inteles. NU am vrut sa te simti ofensat in nici un fel - la momentul cind am citit ce ai scris - asa mi s-a parut, ca esti cam...suparat pe acest forum.

Bafta la vanzarea bijuteriei si iti multumesc pentru raspuns (si intelegere) . Dupa cum vezi (daca urmaresti sectiunea vanzari) nu prea se vinde NIMIC...oamenii scad degeaba pretul - toti vor masini bune pe bani cit mai putini.

Respect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum vezi (daca urmaresti sectiunea vanzari) nu prea se vinde NIMIC...oamenii scad degeaba pretul - toti vor masini bune pe bani cit mai putini.Respect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici macar in targurile de masini  nu se mai vinde mai nimc..am fost azi la Cumparatura (Sv) si doar  o Bora 1.6 benzina full din 201 s a dat k 6000 e si un astra din 94  asta din ce am vazut eu..in rest pauza..a..si era un volvo din 98 1.8 i cam chel..doar geam el si oglinzi el pe fata..4800 inscris..Bfta la Vanzare tuturor

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda...pai noi vrem T5-uri, R-uri... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiti care e treaba ?............"nu poti sa platesti o garsoniera si sa primesti 4 camere-120 mp".

Pana acum asa ceva nu am vazut.

BAFTA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici macar in targurile de masini  nu se mai vinde mai nimc..am fost azi la Cumparatura (Sv) si doar  o Bora 1.6 benzina full din 201 s a dat k 6000 e si un astra din 94  asta din ce am vazut eu..in rest pauza..a..si era un volvo din 98 1.8 i cam chel..doar geam el si oglinzi el pe fata..4800 inscris..Bfta la Vanzare tuturor

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Stiti care e treaba ?............"nu poti sa platesti o garsoniera si sa primesti 4 camere-120 mp".

Pana acum asa ceva nu am vazut.

BAFTA!!!"

dany, acum chiar ca in unele zone mai nashpa iti iei un apartament cu 3 camere cu cit dadeai acum 2-3 ani pe o garsoniera...doar ca apartamentul e sus la 10, pe colt, cu igrasie, neizolat cu termopane, doar asa cum l-a facut constructorul cindva...

Cam asa si cu T5-urile de pe la noi, care sint la vanzare sint rupte, turbina varza, reparatii facute mioritic, etc. Care le tin au grija de ele atit cit pot. Mai ales aici, pe acest forum unde T5-urile si R-urile le numeri pe degete...

Deci se poate  :D

Asta ca sa te mai inveselesc putin, omule !

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites