roco

Propunere pentru toti prietenii de pe Volvo-Club.ro

86 posts in this topic

Dupa cum ati vazut, dragii mei, scriu acest post la sectiunea ´´Chestii distractive´´, pentru ca, ceea ce vreau, sa va propun, desi pare infantil, mi s-ar parea destul de interesant!

Pe scurt, vad la subsolul paginii principale ca apare mesajul ´´Cei mai mulÅ£i utilizatori online astăzi: 38. Cei mai mulÅ£i utilizatori online în total: 84 (Vineri 28 Martie, 2008, 07:35:19)´´ si ma gandeam, ca daca intalnirile noastre reale ´´face to face´´ nu se pot concretiza, eu, va rog, sa propuneti o data si o ora rezonabila, pentru ca toti cei care suntem ´´membri activí´´ sa fim concomitent pe link-ul www.Volvo-Club.ro  ca sa putem dobori acest record de doar 84 de utilizatori online din data de 28 Martie !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... a fost ziua mea bre  ::):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... a fost ziua mea bre ::):P

Ahaaa! Acum fac legatura... Atunci mai ramane propunerea mea sau o fixam in mod oficial tot la 28 Martie 2009 ?? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai devreme, mai devreme,  pe 3 Ianuarie nu merge??  ;D Nu de alta dar este ziua mea si sunt de serviciu.

:pottytrain5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

in ianuarie sint destul de multi (incl. eu) plecati in concedii, schi,...

in rest sint zilnic pe aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci pana acum am 2  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu intru in fiecare zi deci puteti conta si pe mine. Intrebarea mea este de ce vrei sa dobori acest "record"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Volvo-club" este un club exclusivist la fel ca si masinile noastre. Nu te vei compara niciodata cu Grupul VAG si mie imi place teribil de mult ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu sunt in fiecare ziiiiiiiii  ;D i'm in  ;)

ps,"verific" subiectele volvo-club inaintea e-mail-ului ,deciii...  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu intru in fiecare zi deci puteti conta si pe mine. Intrebarea mea este de ce vrei sa dobori acest "record"?

As spune ca din capriciu. Suntem multi inscrisi in Volvo-Club si cred, ca daca ne vom strange vreo 200 sau mai multi, ne putem dovedi si noua, ca suntem cu adevarat o forta....si cred ca ar da bine suma... Pentru mine ar fi ca un recensamant,´´recordul´´ acesta si astfel vedem cati dintre noi sunt activi si solidari. Multumesc si astept propuneri de la voi!

Later edit: pe 28 martie 2009 este bine? Daca raspunsul e afirmativ, mai ramane sa fixati ora! ...ca sa nu-l suparam pe Sefu´ (@M.C.) Si acesta va fi cadoul nostru pentru @Midnight Caller (pe langa berea de care el nu va stii). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu.

Intrucat 28 martie 2009 cade sambata, am putea mai usor sa stabilim o ora. Pana spre mijlocul zilei cred ca ar fi mai ok. Ma gandesc ca seara e mai greu sa fie unii pe acasa, fiind sambata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hop si eu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai pe 19 martie ca e ziua mea  ::) ::)

Oricum i'm in

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah,am uitat sa intreb,e necesar sa-i chemam si pe cei de la Guiness Book?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptr volvo oricand,deci vin si eu.dar unde ca sar putea sa fim multi?ziua ar fi bine,unii mai au si copii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si care e cifra target?  :P

E o idee, insa eu nu vad bunastarea forumului in cifre... Incet-incet creste el, stati fara griji.

LE - Chiar m-ati facut curios si am verificat cifrele de dincolo   :D

Multi, frate... (cifra de sus este cu cei mai multi useri inregistrati (nu intra aici si guests) intr-un interval de o zi, iar cifra de jos reprezinta cei mai multi useri inregistrati concomitent, la un moment dat)

Deci, daca vrem sa depasim pe altii, e greu. Dar eu zic ca nu trebuie...

post-386-1287785408892_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc, ca vreti, sa va implicati in acest ´´record´´!

post-972-12877854124796_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"intrunire" volvo-club? nu pot rata ocazia asta...

ps: abia acum am vazut topicul...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now