Sign in to follow this  
Followers 0
Guest smarautz

andel's eyes

19 posts in this topic

cat costa o pereche pt s40ul meu?

Se mai vad daca am xenon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

se monteaza pe pozitie,este si pt.s40,costa 220RON,setul cuprinde:ambele faruri,ambele faze

Share this post


Link to post
Share on other sites

se monteaza pe pozitie,este si pt.s40,costa 220RON,setul cuprinde:ambele faruri,ambele faze

se monteaza greu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

se demonteaza farul de pe masina,iei sticla jos(daca nu ai posibilitate sa demontezi parabola),fixezi angel's eyes,le conectezi la becul de pozitie din far(pe care il scoti afara caci nu-ti mai trebe),faci proba,montezi sticla far(trebuie sigilata cu mastic special)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ smarautz

sa inteleg ca poti sa faci tu operatiunea, insa tu iesti in Timisoara eu unu de exemplu n bucuresti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu stiu  ca se numesc Angel Eyes dar ma rog o fii de la accentul banatean  :nana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu stiu  ca se numesc Angel Eyes dar ma rog o fii de la accentul banatean  :nana:

La asta ma gandeam si eu.

Am mai vazut la alte masini, nu spun ca ar arata rau, dar mi se pare ca incerci sa faci masina sa semene cu un audi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce treaba are Audi cu angel's eyes?  ??? Sunt inventate si arata bine pe BMW, in rest este kitch.

Audi au liniile alea de LED-uri sub faruri, de zici ca fiecare zi este Craciunul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce treaba are Audi cu angel's eyes?  ??? Sunt inventate si arata bine pe BMW, in rest este kitch.

Audi au liniile alea de LED-uri sub faruri, de zici ca fiecare zi este Craciunul.

Pai cei de la Audi nu se pot obisnui cu adevarul ca nu exista Mos Craciun, si asa ca au inventat instalatia aia de beculete hahahah  ;D ;D ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum bine zice si muadDib ,la BMW arata bine,in rest kitch ! Daca vezi angel's eyes pe o masina,iti dai seama ca e BMW si la fel ii (mai nou) la Audi,liniile de LED-uri. Originalul arata mai bine,la volvo  ;D !

@Roberto ,cum sa nu existe Mos Craciun?  :( .Nu-mi spulbera visele...

scz de off !  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt.bogdanG  sint numai nascut acolo,am plecat cu fam.in it.cind avem 7 ani,

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Bogdan G:

De la raceala ia nu te mai recunosc!  :D

Hai ca poti mai mult. Eu chiar eram curios de cate lucruri despre masinile Volvo o sa cunosc de la tine.  ;D  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu-i recunosc pe cei care nu stiu sa scrie corect atit in lb engleza cat si in lb lui Eminescu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smarautz, tu chiar nu intelegi ?!

Poporu' doreste sa schimbi titlul din "andel's eyes" in angel's eyes, cum e corect.

Era chiar asa de greu ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angel's eyes se numesc la BMW, la Volvo sunt "andel's eyes"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau Sandel's eyes ??? (din ciclul: "Fa-te avocat Sandele"...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaa am vazut acuma ca in loc de g am pus d,cind iam dat drumul nu am controlat,scuze,care stie sa modifice e liber sa o faca,grazie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0