Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nicu132003

Vand Volvo S40 Limited Edition

46 posts in this topic

Of doamne.....Superba masina....

Culmea e ca mai sunt oameni carora le plac masinile galbene...

Eu sunt inebunit dupa s40....si mai e si galbena...nebunia mea...

Stii cat ma pot oftica ca nu imi pot permite ceva mai scump de 2000euro? :( :'(

Oricum...sper sa o vinzi si sa fiti aman2 multumiti...

Sa fii fericit cu bebe...ala mic chiar este o mare bucurie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

da, este o culoare mai speciala si am observat ca de la un timp, se poarta foarte mult culoarea galben.

in special la seat; am vazut foarte multe seat-uri galbene, deci tind sa cred, ca lumea si-a schimbat acea conceptie de " galben e numai pt taxi ".

din cate am observat, in general la masini " vorbesc de toate marcile " culorile cele mai stridente sunt galben dar si negru sau acel rosu deschis, in general la cele mai mult cu tenta sport.

eu, imi doresc din tot sufletul ca sa iti iei un s40, oricare ai dori, deoarece este o masina fiabila, o masina care nu te lasa si o masina care are prezenta scenica " cum se zice ".

iti multumesc pt urarea de bine pt noul membru al familiei mele si, eu iti doresc tot binele din lume pt tine si familia ta, in special pt copilul - copii tai " daca ai " si daca nu, sa iti dea Bunul Dumnezeu un copil exact cum iti doresti, pe sufletul tau.

toata stima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la ultimul coment, daca te uti, a fost un reply dat la un user care a participat la Cursele de Masini de la Craiova, unde a fost facut la foarte mica distanta de altul.

daca era in alta parte, lasam un comment acolo.

chair as sterge ce i=am scris, ca sa nu mai fie considerat un update.

si oricum, nu am facut update din 3 in 3 zile sau cine stie.

eu fac un update la anunt, numai atunci cand este aproape de sf pagini.

uita-te la altii care fac " des update-uri "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Commentul ala l-ai facut pe acest topic. Prin el ai ridicat iar anuntul. Deci nu am ce face decat sa il vad ca "UP".

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, intradevar aici ai dreptate " a fost facut pe acest subiect " dar nu a fost cu intentie.

deaorece eu facusem inainte de a lasa acest comment un update.

deci, normal de moment ce eram primul nu avea rost sa mai scriu un alt mesaj de update.

acum, depinde si de tine, cum vezi acest lucru! daca chair te deranjeaza ceea ce am comentat, sterge ceea ce iti scriu acum " ca sa nu fie considerat un UP din nou " dar si acel mesaj pe care l-am scris, la penultimul tau mesaj " reply al meu " dar si acel comment pe care, eu i l-am lasat acelui baiat.

in acest fel, eu zic ca acest UP nu va mai fi facut!

pe mine, nu ma deranjeaza daca anuntul meu este primul sau ultimul, deaorece nu ma grabesc sa dau masina, nu sunt disperat de viata si sortit crizei.

eu, fac un UP la cel putin 1 saptamana. deci, eu zic ca este in " limita bunului simt "

daca te-am deranjat cu ceva, imi cer scuze " eu recunosc si imi cer scuze " atunci cand stiu ca am gresit! dar, aici sincer, nu am gresit cu nimic. dar, daca tu consideri, atunci tu sti mai bine, deaorece esti un moderator pe acest sait si ai toata inputernicirea de a face lucruri care sunt bune unei convieturi " in sens figurat " pe acest forum.

stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MuadDib ... scuze ca ii raspund pe topicul asta.

Banuiesc ca la mine te-ai referit cu cursa de la Craiova. Sa o mai spunem ca omul avea 327cp pe Leon-ul ala? :) eu zic ca am stat onorabil ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MuadDib ... scuze ca ii raspund pe topicul asta.

atata avea ala!

pai are mai mult decat dragos!

da, intradevar, ai stat bine.

@MuadDib ... scuze ca ii raspund pe topicul asta.

Banuiesc ca la mine te-ai referit cu cursa de la Craiova. Sa o mai spunem ca omul avea 327cp pe Leon-ul ala? :) eu zic ca am stat onorabil ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

On topic: Daca vrea omu 7000 negociabil pe s60..full piele..etc 200 cai...oare cat iti vei lua tu pe al tau?

Share this post


Link to post
Share on other sites

iarasi tu!

tu crezi ca daca dai vorbe, faci pe om sa lase la pret!

fiecare cere cat vrea pe ce vrea.

deci, daca vrei masina ieftina ca apoi s ao vinzi, cumpara masina omului respectiv.

oricum, mai jos de 7000 nu o dau.

nu ma alearga foamea in halul in care sa ma determine sa dau masina. eu Vand Masina nu Incerc sa Scpa de ea

;)

On topic: Daca vrea omu 7000 negociabil pe s60..full piele..etc 200 cai...oare cat iti vei lua tu pe al tau?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On topic: Daca vrea omu 7000 negociabil pe s60..full piele..etc 200 cai...oare cat iti vei lua tu pe al tau?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cui ?! CUI ?! ;D Cineva de pe forum ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.