Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Emil

Detector de radare si camere

6 posts in this topic

pare foarte bun storm-ul (radar +gps) ca pret ~8-9 milioane...insa nu stiu daca se ridica la performantele unui beltronics 995 macar. Vad insa foarte utila acea harta a locatiilor camerelor si radarelor fixe (pe care eu deja o am in telefonul cu gps), deci prin acest lucru pretul e bun. Ramine doar testarea lui in trafic, concret - vad ca nici pe google nu sint multi care pot confirma ca sint foarte multumiti de produs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu pana acum am avut vreo 3 sau 4 modele de cobra. shi-au facut treaba, dar asta pe bune are raza de actiune mult mai mare. vorba aia cand merg la drum lung merg linishtit.

deci intr-un cuvat sunt multzumit. shi asta nu pt ca il am. chiar ishi face treaba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca esti multumit de el - foarte bine, asta conteaza. Am citit si eu despre ce face si mi-am facut o impresie buna, aproape ca l-as lua. Trebuie sa mai aud pareri...

Despre "cobre" , nu prea le aduc laude... am testat aproape toate modelele de top in ultimul an - imprumutate de la diversi prieteni si, cu ajutorul unui politist (vecin cu mine) care lucreaza la rutiera-avind masina echipata cu radar am ucis mitul cu "cobra e mai tare ca whistler", dimpotriva chiar. Iti pot da exemple intr-un pm, daca vrei, ca e mult de scris aici si se incarca inutil topicul. Ca o paranteza, topul facut de mine privitor la distanta de la care incepe primul avertisment si pozitionarea radarului (masina de politie in curba, ascunsa pe dreapta...). Insa si preturile sint pe masura...

-Valentine 1

-Bel STi Driver(a alertat mai repede ca 995-ul !)

-BEL Vector 895 - ca pret/performanta

-WHISTLER 1778

-COBRA XRS 9950 , XRS 9775...

Important, cum am spus e ca esti multumit de el - vizavi de alte modele care le-ai avut si ca (sper) iti poti scoate banii dati pe el intr-o cursa Bucuresti - Arad.

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

deja shi-a cam scos banii :)

de cobre cum sa zic, am zis ca sunt multzumit pt ca nam luat nici un radar cu ele :), pana la urma asta fiind scopul. deci shi-au facut treaba. chestia care ma deranja la ele ca nu shtiau radarele de pe bulgaria. nu ca ash merge f des, dar nu se shtie niciodata cand mai merg la greci.

acuma vorba aia fiecare shtie ce a folosit shi care i s-a potrivit mai bine.

nu zic ca asta ii cel mai bun, zic ca ii cel mai bun din cate am avut eu  ;D

in orice caz sunt multe modele pe piatza shi chiar este de unde sa alegi.

matrixxx eu mai degraba merg cluj-bucuresti :), mii cam peste mana sa merg pe la arad :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0