ljandy20

salutare

21 posts in this topic

salutare tuturor posesorilor de autoturismelor de marca VOLVO.sunt si eu proaspat proprietar al modelului s40 model 2005 2.0D de prin noiembrie mai exact si prima mea masina personala. as dori si eu daca ma puteti informa daca se vor face intalniri pe zona moldova.m-ar interesa si pe mine sa ma intalnesc personal cu posesori de masini volvo sa imi skimb o parare si sa alfu cat mai multe despre aceasta marca.sper ca am facut o alegere buna pentru aceasta masina care mi-am luat-o.astept comentarii si pentru cei din moldova care sunt mai veterani poate organizati vreo intalnire printr-o anumita zona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . Intilniri in zona MOLDOVA deocamdata inexistente  :D . Asteptam nationala . Pentru pareri mai bune sau mai rele ai sectiunea S 40. Completeaza-ti profilul cu cit mai multe informatii.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit si multi km alaturi de bijuteria ta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

am uitat sa imi las numele andrei ma numesc si sunt f bucuros ca incep sa apara din ce in ce mai multi posesori de volvo cu toate ca suntem totusi putini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decat multi, mai bine putini si buni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pun si eu o poza cu masina mea mai de aproape sa se vada ce posed si eu.sper sa va placa e culoarea de prezentare a marcii am impresia

post-2239-12877854671423_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club!Sa o stapanesti sanatos si sa te poarte in siguranta la destinatie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo S40 este cea mai buna masina , eu am S40 II T5 AWD , si sunt foarte multumit  de el , ai facut o alegere foarte buna . Sa o pastrezi de sanatos si multi km fara probleme .

   

  Johnny B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit

Iti multumesc pt urarea de bun venit pe care mi-ai adresat-o in urma cu cateva zile.  E randul meu acum : Sa auzim numai de bine! E rasata.

In alta ordine de idei: In Moldova ajung de 4 ori pe an (inclusiv pastele si craciunul). Pana la Piatra Neamt...care nu e pe la Iasi ...stiu...Dar: unde-S doi puterea creste...Cine stie? Tinem aproape..

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit!cat mai multi km fara incidente!iar despre intruniri , momentan nu sunt ( din pacate ) , insa se pare ca au inceput sa apara din ce in ce mai multi posesori de volvo in zona moldovei...deci cred ca ar trebui sa punem la cale o intrunire in cel mai scurt timp posibil...eu sunt ca si volvo16 din galati.respect

Share this post


Link to post
Share on other sites

ms mult de urare.si eu as fi de acord sa organizam undeva unde sa ne fie la toate lumea usor sa ajungem adik prin centru moldovei pe la bacau as propune.mult noroc in continuare

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze de intirziere si bine ai venit printre noi sa o stapinesti sanatos si multi km fara probleme.

eu vin in pascani de citeva ori pe an, am facut si revelionul acesta acolo am un var poate chiar va cunoasteti,oricum la urmatoarea vizita te voi cauta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.ms mult de urare si tie la fel multi km si fara nici un incident si te astept pe aici sa ne intalnim.multa bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi.

Frumoasa bijuteria.

S-o stapanesti sanatos si fara evenimente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now