vrg

Bine v-am gasit!

19 posts in this topic

Salutare

  Sunt inscris pe site-ul vostru din 2007 insa este pentru prima oara cand ma simpt indreptatit sa va salut pe toti.

  Sa ma prezint: numele meu este Rocco ori George ( cum va e mai usor ) si incepand cu 09.01.2009 sunt sunt propietarul unui S40 1.6D produs  in Decembrie trecut...L-am botezat ObiData si din dialogul primilor 1500 Km am ajuns la concluzia ca ne simtim foarte bine imprena.

  Toata stima pt comunitatea gazduita de acest site si pt altruismul vostru... si al administratorilor ( scuze ca nu stiu inca sa creez topicuri noi ). Sa auzim numai de bine..

                                                                          Cu stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . Felicitari pt. masina , cred ca esti primul posesor de VOLVO nou de anul asta . Asteptam poze .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit si falicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Mult. Imi pare bine.. Imediat si poze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolut superba! Permite-mi, sa te invidiez!

Bine ai venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi ! Sa ai multe bucurii alaturi de bijuteria ta !

Te asteptam la intalniri  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marfa masina frate , ai facut alegere buna , S40 este foarte buna si asta e varianta facelift , eu am primu model. Sunt foarte multumit de alegerea facuta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-o stapanesti sanatos si drumuri fara incidente! E super masina si din experienta proprie iti spun ca n-o sa te dezamageasca!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ma bucur ca ti s-au potrivit covorasele ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit printre noi si eu sunt incepator pe acest forum si posed un volvo s40 model model 2005 dar modelu care il ai este de invidiat. sa il stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Sunt inscris pe site-ul vostru din 2007 ...

... site ul nostru :D (rectificare)

bine ai venit in club!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fiu invidios sau nu??? Ma mai gandesc... Oricum (un cuvant pentru cunoscatori  ;D) te felicit!

Nu te va dezamagi!

Enjoy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Multumesc pt primire... E NEAGRA... Cred ca depinde de display-ul fiecaruia, de zapada si de aparatul foto...Invidie? Nu-si are rostul aici... Nu? Nici maro-ul tapiteriei nu devine evident decat in lumina puternica.. in rest pare o tapiterie inchisa la culoare ( la prima vedere ). Pana la urma a fost exact pe gustul meu...discreta, distinsa.. simpla si la obiect . 8)

  Midnight Caller : covorasele s-au potrivit perfect... asa cum ma asteptam... multumesc  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now