Catalin

nou fun volvo XC70

14 posts in this topic

Buna ziua tuturor,

Tocmai am devenit posesor de volvo. XC 70, 2,5T din 2003. Am luat-o din Belgia si pe drumul de intoarcere m-am indragostit iremediabil de aceasta masina. 1400 km in 11 ore, cu 2 stopuri de alimentare, pus lichid parbriz, etc. Nu am mai avut Volvo pina acum si sper sa nu fiu dezamagit. Ultima masina pe care am folosit-o a fost O toyota land cruiser cu care am 300.000 km cu reparatii minore. Inainte sa plec, am urmarit forumul Volvo si la intoarcere m-am oprit la Szeged pentru o inspectie. Baietii sunt super, ma gindesc foarte serios la fiecare 20.000 km sa-mi fac de drum acolo. Foarte profesionisti, din pacate m-am inteles cu ei in engleza si germana si nici pe astea nu le vorbesc bine baietii. Dar cu germana, engleza, gimnastica, poze si planse pe computer, in 3 ore am plecat cu diagnoza facuta, discuri fata si placute schimbate, bucsi de bascule schimbate. Eu zic ca este absolut onorabil!

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-o stapanesti sanatos Cataline si sa ai parte de muuulti km cu ea !!! Ma bucur ca am vazut-o personal, si la cate are pe ea... n-o sa te plictisesti prea curand ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in Clubul Volvo  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

welcomeee !

si multi km fara probleme !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . Asteptam poze si mai multe detalii despre masina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa o pastrezi sanatos si sa te bucuri de ea si multi km fara probleme . Iti zic eu ca no sa te dezamageasca atata timp cat ai grija de el si ii iei totul la timp cand se intampla sa se deterioreze o piesa  nu te va dezamagii deloc. Volvo este cea mai buna masina pe care am intalnit-o eu , nici eu la inceput nu ma asteptam sa vad cum merge un volvo , dar acum ma simt extraordinar cu el.

  Toate bune>

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa o porti cu placere si fara incidente si cati mai multi km cu ea

Share this post


Link to post
Share on other sites

multi km fara probleme va doresc la amindoi si eu am un xc70 sunt foarte multumit nu las schimba cu nici o alta masina dar din pacate trebuie sa ma despart de ea si ma consolez cu faptul ca poate in 2010 il voi avea pe cel nou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now