Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest vulturash

piese volvo 850 + 4 jenti aliaj cu cauciucuri

39 posts in this topic

vand 4 roti iarna( cauciucuri+jenti) de la volvo 850(spite simetrice), stare buna, pret negociabil

bucuresti, vin si poze curand....

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc de PM.

eu am nevoie doar de jenti, cauciucuri de iarna am... tocmai asta e problema, incerc sa gasesc niste jenti ca sa nu mai stau toata ziua sa le schimb...

sincer, prefer unele de tabla. te rog, daca se poate, spune-mi un pret doar ptr. jenti.

multumesc,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

230e nedisc. Asta pentru ca o sa raman cu cauciucurile si nu am ce face cu ele ca celelalte jenti sunt pe 16 si nici altcineva nu va cumpara cauciucuri partial uzate. sorry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce caracteristici au jantele? Bolt pattern, J...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe ele scrie asa : 6.5 J x 15 x 43 . Au 5 Prezoane .

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mod normal da .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai le putem testa, io le am la 32 km fata de bucuresti. fac cinste cu drumul, cand esti liber?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Se potrivesc la un S60 - 2005?

Share this post


Link to post
Share on other sites

io am inteles ca se potrivesc la v70 si ca s 60-ul ar avea aceleasi discuri ca si v 70. deci ar trebui sa se potriveasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu parere de rau dar tre sa-mi vand piesele de rezerva pe care le am dar sunt  foarte strans cu usa din punct de vedere financiar si sunt cam siingurele lucruri de valoare pe care le posed si nu imi sunt strict necesare. asa ca:

elctromotor

alternator

compresor ac

modul aer cond

pompa abs am ipresia

diverse relee, modul abs, calculatoarele(cele doua)

    voi intrebati  ce piese doriti ca s-ar putea sa am si atunci va dau si detalii

sunt pt 850.

note: asta nu inseamna ca le dau pe un pret derizoriu. oricum ma doare sufletul ca le dau si stiu ca pe urma o sa dau milioane bune pe ele de la dezmembrari, cand o sa cada de pe 850-ul meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma nu stim sigur daca se potrivesc sau nu...

Cauciucurile ce dimensiuni au?

Share this post


Link to post
Share on other sites

195/65/R15

si jentile/jantele(nush cum e cu doom2 :) ) sunt  6.5 J x 15 x 43 . Au 5 Prezoane .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de raspuns, daca se potrivesc la mine m-ar interesa, mai discutam pretul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ramane sa le incercam, eu incerc ca week-endul asta sa le aduc de la garajul de unde le am si eventual sa le incercam la tine pe masina daca ai timp week-end-ul asta,ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, dar s-ar putea sa plec in week-end, deocamdata nu stiu nimic sigur, poate duminica...

Share this post


Link to post
Share on other sites