Guest Nelu

intalniri de conjunctura

10 posts in this topic

pentru ca suntem membrii unei comunitati, in jurul unei pasiuni,

avem si posibilitatea pregatirii/anuntarii unor astfel de intalniri ocazionale,

si placerea, de a sta la un pahar de vorba/cafea/ceai, â€la drum de taraâ€.

deschid acest post pentru toti cei interesati.

si pentru a arata ca se poate, pun dovezi de la intalnirile de conjunctura din Mures cu alex si kadudu si din Brasov cu Adi 2727.

post-952-12877855488584_thumb.jpg

post-952-12877855493135_thumb.jpg

post-952-12877855496941_thumb.jpg

post-952-12877855504653_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

a fost o adevarata placere ! nelu ,te mai asteptam  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum ti-am spus... m-ai cam luat din oala dar a fost o adevarata placere. Te astept pe la Brasov, oricand vrei tu.

Pacat ca prima poza  de la Brasov, in care se vede mai bine "micutul Adi", nu a iesit.  :P

Oricine are drum pe aici, este binevenit ptr o inalnire.

Aveti nr de tel la dispozitie.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri am avut placerea de a-l cunoaste pe Adi2727 in persoana, impreuna cu 440-ul  :D

post-527-1287787495639_thumb.jpg

post-527-1287787496392_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri am avut placerea de a-l cunoaste pe Adi2727 in persoana, impreuna cu 440-ul  :D

Pai, am vrut sa vad si eu Arad-ul, cica. Sau mai degraba sa incerc sa multumesc cumva unei persoane care m-a ajutat de cateva ori.

Mi-a parut bine sa te cunosc face-to-face. Frumos s40-ul.

Cum nu prea am vazut Arad-ul... motivul ramane. ;)

Ma gandeam sa trec si pe la Nelu in Oradea dar cum drumul pana la Arad a durat mai mult decat estimasem, ramane pe altadata.

care azi dimineata a trecut pe linga mine.....

Serios?  :D

Mi s-a parut mie ca aud niste claxoane prin zona Deva-Simeria...

Naahh, te-am sunat de cateva ori cand am fost prin Hunedoara dar erai plecat la tara... sau unde spuneai ca te retragi in we.

Te-am depasit cumva?  ;D

Aproximativ odata la 2 luni trec prin Deva, Brad, pana aproape cu limita de judet cu Arad-ul, inspre Varfurile. Daca mai e cineva interesat de intalniri, Let Me Know.  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu ma duceam la deva tu la simeria

recunosc ca daca nu ai un ochi format sa "vada" in timp f scurt ,nu ai avut cum sa ma vezi.

ma grabeam un pic

:D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ....sa nu cumva sa urcati pozele pe picasa sa le punem la galerie ...nu nu  :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze, opream daca te vedeam.  :-*

In ultimul timp am observat ca ma uit strict la drumul din fata mea. Uneori, daca merg pe un drum, la intoarcere nu mai recunosc peisajul. Sunt prea concentrat la drum, ca sa mai pot vedea si altceva. Se intampla prea multe pe drumurile noastre, ca sa imi permit luxul atentiei distributive (peisaj, masini de pe drum... ce se vorbeste in masina). Plus ca exploatez la maxim, capabilitatile tehnice actuale ale masinii, care nu sunt din cele mai stralucite...

Promit sa te mai sun, cand trec prin zona.

Daca tot s-a reactivat subiecul, postez poze de la intalnirea din Tg Mures, cu Opus.

A mea e mai tot timpul lasata pe spate.  ;D Imi trebuie neaparat niste arcuri suplimentare.

Inca odata, sarutmana pentru tricouri, Opus! :-*

L.E. Din pacate, astea sunt toate pozele. Au fost intalniri conjuncturale in adevaratul sens al cuvantului... ametit de drum lung, prea multe idei de poze nu am avut. Daca sunt suficiente pozele astea, se pot pune linistit in galerie.

post-924-12877874971992_thumb.jpg

post-924-12877874973984_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gandeam sa trec si pe la Nelu in Oradea dar cum drumul pana la Arad a durat mai mult decat estimasem, ramane pe altadata.

Oricand, cu placere. :wave:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now