Sign in to follow this  
Followers 0
Guest smarautz

intilnire la milano

10 posts in this topic

@adi2727  merçi

  astept parerile si de la alti forumisti,stiu ca nu intelegeti ce scrie(in totalitate),daca vreti puneti intrebari,va astept

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos. Se simte caldura sufleteasca de la aceea reuniune.

P.s. In poza a 4-a (mare) - tortul Volvo si Volvista din dreapta face toti banii  ;)  Daca avea si putina frisca pe deget iesea o poza, de milioane !  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matrixule, la ce iti sta capul :D

Faina intalnirea, la mai mare/multe!

Insa daca ma raportez la ce a zis Matrixxx, nu stiu daca sa ma bucur ca aveti o asa faina volvista in grup, sau sa ma intristez ca este singura volvista din grup :P. Sau parca mai este una, pierduta pe acolo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta, DA intalnire!

avem de unde invata cum ar trebui sa arate.

pana atunci, mai trebuie sa invatam, sa ne prezentam, sa ne completam profilul, sa intretinem relatia de club, nu ca unii care s au logat pentru obtinerea unui interes dupa care... :wave:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti sa va spun cu parere de rau dar aceea bucata e ocupata,am incercat si eu,dar nui zis ca nu se poate,se va vedea

Share this post


Link to post
Share on other sites

voi fi in Milano in perioada 14-17 martie. m-as bucura daca as putea sa particip la o astefl de intrunire, chiar daca voi ajunge cu avionul si nu cu masina asa cum mi-am propus initial.

asa ca, te rog, daca se mai tine in perioada respectiva o intrunire ma anunti si pe mine?

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,se vorbeste de o adunare pe 15martie(duminica)la un prinz,locul inca nu l-au hotarit,oricum te anuntz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0