Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Nelu

profetii

30 posts in this topic

@Malos, nu stiu daca ai sesizat dar suntem in plin razboi mondial. In Irak, USA au declansat ostilitatile (nu ma pronunt asupra motivelor ca divagam) si restul s-au bagat pe principiul "tara, tara, vrem ostasi". Teoretic si Romania se afla in razboi - neoficial, desigur - si nu unul de aparare asa cum ne mandream pana acum cu istoria noastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu unul nu prea "cred" in matematica noastra paminteana. Sint sigur ca gresim undeva de nu gasim pe nimeni in jurul nostru - si sintem "singuri" in univers, cu atitea miliarde bagate in radiotelescoape, observatoare, etc.  ;)  Si cam toate experimentele au luat prima data calea... armatei.  Sa speram ca acum iese ceva mai constructiv pentru tot restul omenirii. Oare ?...

P.s. si motoarele noastre sint la fel de ineficiente(randament) ca o gramada de alte lucruri - tot datorita matematicii noastre infailibile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

or suferi o transformare spirituala si cocalarii care ne inconjoara?  :pottytrain5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

or suferi o transformare spirituala si cocalarii care ne inconjoara?   :pottytrain5:

Doamne-ajuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cei egoisti nu vor supravietui.....  :))

:))

:))

parerea mea ca speculatiile din topicul asta au miros de "MISA"

:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0