Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Valyy

Vand Volvo s60 anul 2001 luna a 12 ;)

64 posts in this topic

In sfarst s-a terminat telenovela ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

KPAX naspa ca ai dat cu el in groapa .....nu stiu daca va mai fi valabila oferta pana peste 2 saptamani asa ca nu te mai grabi sal repari ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

de reparat oricum o repar. chiar daca nu mai e valalbila masina oricum ramane, si daca nu o fi sa fie, atunci intra pe portile unui atelier de tuning. Asa ca tare nu plang deoarece inainte sa vina idea de a o schimba pe un s60 mashina era programata pentru tuning. Asa ca, nu fac haz de necaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da frate eu te cred dar rezolva si tu mai rapid cu reparatu incearca poate ajungi vineri la iasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sfarst s-a terminat telenovela ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

5500 de euro bani in mana care vine primu cu bani e a lui nu mai negociem nimik cei interesati sa sune la nr. 0720020501 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FARA VARIANTE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu iti propun golful meu TDI PD din 2003 full . 100 % ca-l vei vinde mai repede si vei scoate pe el mai mult de 5500.

Eu unul nu l-as da cu 5500 nici in ruptul capului dar imi place masina ta. Sunt din VS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
;D Oricum fratilor degeaba am zis ca nu mai imi iau volvo ca tot la volvo raman:X ii adorabil cum toarce si nu te lasa in strada ;D UP VOLVO Fara 7.500 nici nu ma gandesc sai dau drumul:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai hotarastete la pret, nu e deloc normal sa modifici pretulul in toate directiile, este o dovada de neseriozitate .

Share this post


Link to post
Share on other sites
;D.............pai nu dau dovada de neseriozitate de ce vreai sal cumperi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vroiam sa-l cumpar pt ca nu am ce face cu un sedan, daca verifici semnatura mea o sa observi ca am destule Volvo si nu am ce face cu un al 3- lea .

PS> incearca si tu sa scrii corect, poate asa o sa vinzi masina .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.