Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Valyy

Vand Volvo s60 anul 2001 luna a 12 ;)

64 posts in this topic

Da, va rog nu mai postati off-topic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu iti dau asa cum ti-am spus si in PM un s40 plus diferenta de cca 2000 euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow, in 2 saptamini s-a dus pretul in jos cu 2000 de euro si tot nu reusesti sa o dai...

Ce sa zic, bafta in continuare sau rabdare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te intereseaza un Bmw 316i 1997 full + diferenta? As putea pune poze aici...dar poate imi sare lumea in cap ...daca e ok, pot sa le postez...numai sa nu zica ceva moderatorii!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu vezi ca este piata in recesiune. Toti astepta fonduri de la FMI. In alta ordine de idei eu mai am oferta valabila o perioada

Share this post


Link to post
Share on other sites

:(Ma nu este nimeni care sal intereseze un volvo ca al meu il ei cu cel putin 9000 am lasat la 7000 e incredibil fratilor numi mai iau volvo de azi jur

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru cei interesati de schimburi si altele sa ma contacteze la 0720020501 ??? pentru schimburi pretu este de 8500

Share this post


Link to post
Share on other sites

disperarea asta nu te ajuta la nimic,ba din contra,o sa- ajungi sa o vinzi cu 5000.

ai rabdare,volvo se vinde cel mai greu,dintre toate marcile.

sunt aici oameni care ti-au facut niste oferte,mai mult sau mai putin bune pt. tine,da

eu am 2 volvo de vanzare,si nu mia facut nimeni nici o oferta,ce ar trebui sa fac ???

puneo si tu pe net pe toate siteurile,la ziar,pune-i afis in geam,nu astepta numai la acest forum.

cu stima,si iti urez multa bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

;DHai mersi frate pentru incurajare defapt ce ma zbat eu atata parca masina mea ar fi cea mai jafa pretu masini este 8.500 nici un 7000 mii nimik si in plus e masina care ma slujit cu credinta mie si familiei mele ;) MASINA UNICATA 8500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fartilor, usurel cu "UP"-urile ca asta nu e forum de Mica Publicitate...

Sunt 12 postari in ultimile 4 zile, deja este exagerare. Poate sunt oameni care nu vor sa vada pe forum doar anuntul asta. "Bursa" de pe volvo-club.ro este o facilitate si un bonus acordat membrilor, nu un scop principal al forumului.

Deci, Valy, daca nu vrei sa ti se stearga anuntul si sa fii sanctionat, ar fi bine sa te calmezi. Daca esti asa de disperat sa iti vinzi masina, sunt o gramada de siteuri specializate pentru acest lucru. Stiu, la autovit.ro costa, insa asta e viata.

Bafta la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hai ca nu e chiar UP si omu vinde un volvo pana la urma si putem sa-l ajutam problema este ca lumea nu prea intelege ca nu se mai vinde nimic in ziua de azi decat cedari de leasing mai merg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu zic la fel ca bogdan,nu au fost chiar up-uri

de vandut ,ce sa zic,am prieteni care se ocupa cu vanzare de masini de ani de zile,si ca acum n-a fost niciodata,sunt unii care ia prins si cu 6-7 masini nevandu-te,si acum au lasat mult rau la pret ,si nu se uita nimeni la ele,si sunt opeluri,vw,bmw,masini care in mod normal se vand repede.

asta-i situatia

ps. in general ,am constatat pe propria piele,ca la vanzarea unei masini ,iti trebuie o doza mare de noroc,indiferent de masina,si mai ales la un volvo(asta e valyy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"e incredibil fratilor numi mai iau volvo de azi jur"...

...chiar e incredibil ce citesc.  Sa nu-ti mai iei Volvo, ia-ti orice ce poti sa vinzi. Asta-i chiar culmea, cum se jura unii pe aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

este intradevar ''incredibil'',poate omu a crezut ca face o afacere cu volvo,ceea ce este total gresit.

cat despre faptul ca nu-si mai ia volvo pt. simplul motiv ca nu se vinde repede si ,mai ales,cu ceva profit ???,ce sa spun ??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

???Pai ce credeti fratilor ca eu is afacerist mam apucat sa iau volvo si sal dau ??? ce tot atata omu mai zice la nervi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s40 plus 2500 -2700 euro diferenta. si nu glumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.