Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cioris

Salutare tuturor !!!

11 posts in this topic

Ma numesc Catalin si am 25 de ani. Tocmai am achizitionat un Volvo S40 din 1997. Mi.a placut inca de cand m.am asezat prima oara la volan. Masina este foarte bine intretinuta chiar daca are 210.000 km. Am fost cu ea la service si mi.a spus ca este intr.o stare foarte buna. Sper sa nu am nici o problema cu ea.

post-0-12877858421288_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,si bine ai venit,sa o stapanesti sanatos :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wellcome to the club... Frumoasa bijuterie... Si  din punctul de vedere al kilometriilor nu-ti face probleme. Sunt motoare foarte bune si merg mai mult decat ai crede ca poate un motor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wellcome to the club... Frumoasa bijuterie... Si  din punctul de vedere al kilometriilor nu-ti face probleme. Sunt motoare foarte bune si merg mai mult decat ai crede ca poate un motor :D

Prima oara m.am cam speriat de kilometrii dar dupa ce am vazut motorul, am mers cu masina si am discutat cu proprietarul mi.am schimbat parerea intr.o secunda. Masina a fost ingrijita k pe un copil. Fostul proprietar este un maniac in privinta masinilor si singurul motiv pentru care a vandut.o este pentru ca tocmai si.a luat Volvo S40 modelul nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pot sa-ti spun ca si urmatoarea ta masina va fi tot volvo...

s-o stapinesti sanatos !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine v.am gasit si ma bucur ca fac parte dintr.un grup asa unit si prietenos.... am citit cateva subiecte legate de modelul meu de Volvo si am ramas uimit, cat de uniti sunteti si cum va ajutati la diferite probleme cu masina.... cu siguranta o sa incep sa cunosc mult mai multe despre masina mea. Chiar dak o am de putin timp, simt cum Volvo imi intra deja in sange. Va multumesc pentru primirea calduroasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0