Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest mieeluu

Fratilor sunt nevoit sa imi vand bijuteria de S60

7 posts in this topic

:(:(:( Ce sa fac daca ne-a lovit criza asta aiurea si tre sa achit niste datorii mai vechi? Tre sa ma lipsesc de ceva pe care il/o iubesc fff mult nu??? si decat sa ma lipsesc de nevasta mai bine de masina  ;D;D;D.

Asta e... asa ca aviz amatorilor de VOLVO S60 si de Volvo in general daca va intereseaza o adevarata bijuterie (intretinuta mai bine decat nevasta, dar sa nu mai ziceti la nimeni) puteti sa aruncati o privire aici http://www.okazii.ro/catalog/20175519/VOLVO-S60-D5-SUMMUM.html

Ramaneti tot asa fratilor ca si eu o sa revin tot la VOLVO dupa ce ma reglez cu banii.

Sa aveti parte de masinutele voastre asa cum am avut si eu de a mea, mai putin faza cu vanzarea daca nu e cazul :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca stiu ce simti...

mare pacat c-o dai. si-o dai cam ieftin....

sa ai bafta sa ti-o iei inapoi (sa vedem , nu cumva o sa dai mai mult decit ai luat ?)

mie ,ca strain, mi se rupe sufletul...pacat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu te intereseaza un V40 1.6 din 2000 + o diferenta sa ramai pe marca nu ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai pune te rog o poza cu bordul fotografiat din dreapta. E ok masina, spor la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca stiu ce simti...

mare pacat c-o dai. si-o dai cam ieftin....

sa ai bafta sa ti-o iei inapoi (sa vedem , nu cumva o sa dai mai mult decit ai luat ?)

mie ,ca strain, mi se rupe sufletul...pacat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau!

SINCER! Stiu cum este. Eu am vrut sa o scot pe a mea la vanzare de cateva ori pana acum dar am rezolvat prin luarea unui job in plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites