JGB-275

nou

21 posts in this topic

Buna colegi. Numele meu este Cristi sunt de origine din Brasov dar de ceva timp sunt stabilit in Suedia . Si eu ca si multi altii sunt un iubitor de VOLVO. Sunt posesorul unui Audi A4 S Line 2.0Tquatro dar si a unui Volvo 850 se din 1996 pe care nu i-l dau nici in ruptul capului.I-am dat un luck nou si este o adevarata bijuterie.Vad ca si in Romania sunt destui impatimiti cu toate ca prea multa reclama nu i sa  facut acestui concept. Dar cine stie cunoaste.Ma bucur sa ma alatur voua si .... sa auzim numai de bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut si bine ai venit.

poti sa-mi dai si mie un link,de la vreun site din suedia,cu vanzari de masini?gen mobile.de,autoscout :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit !  ;)

arata ne si nou cum se prezinta bijuteria ,deci vrem pooooze !  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

... de ceva timp sunt stabilit in Suedia... Ma bucur sa ma alatur voua...

bine ai venit in club!

si noi ne bucuram in mod deosebit sa avem un nou membru chiar in patria-mama volvo! :male:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi mult,dar ceva in engleza, :D???

nemultumitului i se ia daru'  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. UIte k un membru cunoaste fff bine. DA  se numeste blocket.se. CE te intereseaza ? Poate te pot ajuta cu tredusul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat despre poze sunt destule dar sunt rezolutie mare si nu stiu daca ma lasa sa le postez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi ! Ne bucuram sa avem un "suedez" prin preajma  :D

Eu voi veni (sper) anul asta pina in Suedia, poate chiar Malmo - pentru ceva tuning la masinutza mea, ca acolo gasesc de toate, nu ca pe aici.

P.s. Crezi ca putem apela la tine uneori, pentru vreo piesa, doua de trimis spre noi, ceva gasit poate pe blocket ? Sau e dificil ?  (iti punem banii in cont, transport platit de noi, etc.)

Numai bine si sa te bucuri de 850-ul tau !

Share this post


Link to post
Share on other sites

In legatura cu piese sau alte chestii luate de pe net cred k putem incerca. Timp sa am.Discutam si vedem cum putem rezolva problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. UIte k un membru cunoaste fff bine. DA  se numeste blocket.se. CE te intereseaza ? Poate te pot ajuta cu tredusul.

as fi dorit sa vad ,doar informativ,pt. moment,niste preturi la volvo,chiar in suedia.daca ai putea sa-mi dai linku direct cu un search,ar fi minunat,multumesc :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si uite inca niste faruri ca ale lui Matrixxx ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si ale mele sint frumoase - dar au aparut la vanzare de ceva timp chiar si cu cercuri de angel eyes si semnalizarea intr-o singura bucata cu farul...Pentru cine e maniac, se stie

:headbang:

post-495-12877858530001_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

poti intra pe google si cauti exact asa  blocket.se. Dupa ce selectezi zona si orasul se va deschide o pagina unde o sa gasesti 3 rubrici si un buton sök (cauta). Prima rubrica (cea de langa sök) selectezi zona, aceea din mijloc, unde vei gasi (alla kategorier) selectezi ceea ce vrei sa cauti (bilar) in cazul tau , iar in ultima rubrica scri ceea ce vrei sa cauti ex. vovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti am o problema. Acum ceva vreme am achizitionat 2 becuri cu diode pentru faza scurta dar dau o lumina fff slaba comparativ cu cele vechi. Aveti idee de ce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte buna adresa suedeza,usor de tradus cu google si destul de vast domeniul de cautare.

Eu nu o sa am niciodata bani pentru un volvo mai nou,dar ma va ajuta sa caut informatii sau piese pentru credincioasa mea batranica.Multumesc mult si bine ai venit printre noi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Frumoasa masina! ;)

Asa e... brasovenii se despart f greu de iubitele lor masini. In afara de mine, mai cunosc cateva cazuri.  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now