Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest kodeina

Schimb 2003 Alfa 147 1.6 16v cu VOLVO

34 posts in this topic

"eu vreau volvo, indiferent de model." iti dau eu un 242 + 1000 de euro :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa ce-o sa dea un search pe google o sa afle si presupun c-o sa se enerveze iar  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-ar fi sa lasati voi omul in pace ?! Nu cred suntem genul care-si dau aere de superioritate, ok ?

Multam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-ar fi sa lasati voi omul in pace ?! Nu cred suntem genul care-si dau aere de superioritate, ok ?

Multam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
poate cind am zis ca vreau volvo, lumea se astepta sa cumpar un 2007-2009, dar e okay.

poate atunci cind am sa achizitionez unul, ma vor primi cu mai multa caldura Cheesy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kodeina sunt si eu foarte curios cum ai ajuns tu la pretul ala de 6500e, cand ai intrat ultima data pe Autovit ?

O Alfa este o Alfa si niciodata nu va avea un pret ridicat ca masina SH, pretul tau este apropiat de cel al unui Golf 4 care este mult mai fiabil . Eu vreau sa dau un V70 2001 cu 7000E si tu vrei pe o Alfa tot cam atat, este ridicol .

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-am vazut pe nimeni sa-si faca vacantele cu masini in 2 usi, sincer  :D

sau poate toata lumea asteapta o replica practicata de comerciantii de masini, care sa-i minta frumos si sa-i faca sa se simta bine.

am venit pe forum, dupa ce am primit prima oferta la o cafea, cu un 1999 s80 2.8t, pe care m-am gindit s-o refuz din cauza cutiei automate. acum am alta oferta cu un 2001 s40 2.0t automatic pentru care inca nu am un raspuns.

daca alfa nu se schimba aici pe forum, lasa sa fie pierderea mea de vreme si nu te mai ingrijora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.