Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BogdanG

Vand V70 an 2001 2.4i @170CP

91 posts in this topic

Un ultim pret nu exista decat cand vii sa vezi masina iar despre cat papa in oras sincer nu stiu, eu merg mai mult in afara orasului, consumul mediu este de 9.7% pe ultimiii 5000km.

Oricum din ce vad tu nu esti interesat ci pur si simplu intrebi ca sa faci conversatie, pana si la S60ul de 3500E ai intrebat care este ultimul pret ;D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu intreb doar sa fac conversatie da vreau sa imi iau ceva mai bunisor iar pe criza asta am de unde alege chestia e ca chiar imi place modelul tau nimic in plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA HA  Nu stiu de unde pana unde crezi tu ca ai de unde alege, sunt 4 V70uri mari si late la vanzare pe autovit, ma indoiesc sincer ca ai de unde alege . Aaaaa, poate ca tu cauti sa dai masina ta cu multi bani si sa iei alta cu putini bani, nu cred ca vei gasii prostul .

Ia vezi pretul in Germania la un V70 dupa care mai vb. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu vrei un V70 din 97 2.5tdi +dif in eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau, multumesc ;D

Pret nou 7000E, masina a primit farurile originale deci acum fara xenon .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu vrea nimeni un V70 la 7000E ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune-l si tu de curiozitate la 5.000 sa vezi. S-ar putea sa ai o surpriza. E tare ciudat ce se intimpla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune-l si tu de curiozitate la 5.000 sa vezi. S-ar putea sa ai o surpriza. E tare ciudat ce se intimpla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am vrut si eu sa zic, referitor la surpriza. Ca poate nu il dai nici la banii aia  >:(  Oricum, multa bafta! si noroc de pret

s-ar putea sa ai surpriza sa nu se vanda nici cu 5000 :D(glumesc,si nu-ti doresc asta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nasol in perioada asta ca nu prea merge nimic, nici macar afacerea mea, daca imi mergea bine il tineam de placerea de a avea un Volvo care chiar trage bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu multumesc, am deja un 4x4 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret actualizat 6500E .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ti-l iau eu,asta dupa ce vand XC-ul bineinteles ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care mai doreste care mai pofteste la 6400E .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. Sincer mie mi se pare in super pret numai ca acei 100k km sunt cam ciudati. Eu am masina la 130k si arata muult mai bine adica mai putin uzata si tot Volvo.

Bafta la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca s-a umblat la kilometraj..... ;D.....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai Iuli orice Focus arata mai bine decat un Volvo autentic, e vorba de gusturi aici si de putina matematica de clasa a 5 a.

@Tommytza si eu cred, de fapt sunt sigur DAR ma contrazic astia de la Primus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa, stim noi ca l-ai masluit. Sa iti fie rusine, il mai vinzi si pe forum !  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca e "masluit" care e baiul? Masina nu se foloseste de kilometraj ca sa mearga. Sau preferati o curva ambalata in Scufita-Rosie??? O masina second ramane SECOND! Nu poti avea ieftin si una si alta!... Scuze, dar ma enervez cand vad ca unii se uita prima data la kilometraj si dupa aia la masina! Ce dracu, NU E OPEL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine,acum in afara de ''iulipopescu'',care nu are de unde sa stie,si compara o masina din 2001,cu una din 2005sau 2006 ca alui,restul doar au facut bascalie :D.Masina chiar are 100k,si se pot proba eventual

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baiete eu nu compar o masina din 2001 cu una din 2006. Eu vorbesc de KILOMETRII.....o masina poate sa fie si din 1944 dar daca o tii in garaj si faci 1500km/an e normal sa ai 100k acum. Nu amestecam mere cu pere. Nu conteaza anul ci cat ai mers cu ea. Asa ca eu am zis si repet"o masina la care s-au schimbat atatea in 100.000 km e periculoasa".

Daca s-a inteles bine, daca nu eu ma retrag......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai Iuli orice Focus arata mai bine decat un Volvo autentic, e vorba de gusturi aici si de putina matematica de clasa a 5 a.

@Tommytza si eu cred, de fapt sunt sigur DAR ma contrazic astia de la Primus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu apelativul " Baiete" sa te adresezi tovarasilor tai, nu cred ca ne tragem de sireturi.

Km se pot verifica la reprezentanta masina fiind in evidenta Primus .

Cu asta am cam incheiat discutia cu tine un profan in materie de Volvo, iti recomand sa citesti cu atentie si sa vezi ce trebuie schimbat la masinile Volvo platforma P2 si o sa vezi care sunt problemele .

Nu mai vorbim de faptul ca singurul lucru Volvo la masina ta este emblema, in rest toate componentele urla FOCUS FOCUS .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.