Sign in to follow this  
Followers 0
mao

pana la urma a venit "inevitabilul" :)

14 posts in this topic

speram totusi sa nu o lovesc..... sau cel putin in primul an, dar dracu mi l-a scos in cale pe unu ce trecea pe culoarea rosie.

pozele cu a mea nu am reusit sa le fac decat seara cand am ajuns acasa, dar in orice caz: bara fata, spalator faruri, aripa stanga fata, far stanga fata(cu xenox) si vopsit capota.

piese deja comandate. s-a intamplat azi pe la 14:30

post-1681-12877859806919_thumb.jpg

post-1681-12877859811474_thumb.jpg

post-1681-12877859815784_thumb.jpg

post-1681-12877859820914_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta este, se mai intampla si la case mai mari. Se repara pe asigurare, nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daaaa. tipul de la asigurari a vrut sa ma trimita la nu shtiu ce service auto. si i-am zis clar: VREAU LA VOLVO :). si volvo s-a facut :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasol...Bine ca e ceva reparabil destul de usor.

Iti doresc sa o vezi cit mai repede frumoasa din nou !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mao  mai ai bara fata aia rupta?schimbi si capota?daca da,pe aia veche o vreau eu(decit sa o arunci pe nustiu unde) ca sa o modific(prize aer si alte acareturi)caci mie mila sa o tai pe amea ca e noua

Share this post


Link to post
Share on other sites

O faci pe asigurarea aluia de-a trecut pe rosu? Ti-a explicat cumva de ce-a trecut pe rosu? Eu devin din ce in ce mai irascibila cand aud de cazuri din astea de panarame care nici macar nu sunt in stare sa distinga culorile semaforului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smarautz capota ii doar putin zgariata. Din cate cred eu iasa din polis vopseaua lui alba.

Bara fata daca nu ii cu recuperare de catre asigurari ti-o dau fara probleme.

@betty tipul era din salaj si si incepator. Cu atat a avut noroc ca nu a patit nimic bebele meu de 5 luni. Daca patea ceva acu va scriam de langa becali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta la reparatii si sa-ti ajute Dumnezeu sa nu mai ai parte de necazuri d'astea, mai ales cand esti cu bebele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a mai suplimentat: carcasa calculator :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa va spun ca inca nu au venit piesele..... Cre ca le aduc din groelanda..... Ma intreb ce se intampla cand o lovesti mai tare si tre sa iti suplimenteze de vreo 3 sau 4 ori. Tii masina 4 luni in service.... Faini suntem noi romanii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaai, daca e la Primus, poate nu au terminat de luat piesele bune pe care si le doreau.....

A mea a stat o saptamana la ei doar pt a vopsi si inlocui bara pe spate iar cand am luat-o clentzaneau planetarele.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mao  pina acum  ajungeam eu daca imi spuneai ce-ti trebuie,poate or fi cu aur sau din titaniu de dureaza asa mult  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smarautz Pai da, dar tie trebuie sa ti le platesc :) asa plateste asigurarea.

@ valiu la cluj o repar(la volvo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0