Sign in to follow this  
Followers 0
Guest voodoo696

s80 2500d 99

11 posts in this topic

;)salut ma numesc cosmin b din alba iulia si am un volvo s80 2500 d super masina nu as cshimbao pt nimic in lume masina am achizitonato in toamna anului trecut si in acelasi timp am avut un hummer h3 3000 benzina si vreau sa spun ca la confort nu se compara cu volvo .. :-X era incredibila senzatia care o aveam cand ma urcam la volanul lui s80 dupa o plimbare pe coclauri cu hummerul deci vreau sa spun ca era super senzatia ...in fine am o mare problema acuma si as vrea un ajutor din partea voastra am facut o mica prostioara in luna octombrie am :)sa zicem am luat o curba cunoscuta de la mine din oras cu putin peste viteza normala :))adica ceva 140km la ora si am pierdut controlu la masina si am iesit inn decor distrugand un panou publicitar si gardu la un om  ....(daca eram cu alta masina eram sigur ingeras) acum in fine  incerc din rasputeri sa gasesc piese sa o fac e viata mea masina aia mia salvat viata si nu renunt la ea nici in ruptul capului si acum interebare cu ce ma sfatuiti .....cum e mai bine sa o fac ce sa pun pe ea mentionez avarile la masina sunt aripa fata stanga dreapta aripa spate usa spate faruri bara si roata stanga fata  o sa atasez si niste poze pt exemplificare momentan sunt la servici si nu am in aces calculator ...multumesc anticipat si revin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit in club!

... cum e mai bine sa o fac ce sa pun pe ea mentionez avarile la masina sunt aripa fata stanga dreapta aripa spate usa spate faruri bara si roata stanga fata...

inlocuieste piesele avariate cu altele de la dezmembrari sau noi, dupa posibilitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Las' ca se rezolva, esti in locul potrivit . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit

pt piese vezi pe aici ca este un magazin

daca nu-ti convin preturile(cei mai multi zic ca sint bune

eu vind un s80 din 2000 dar are alta motorizare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit pe lume! ;DVezi ca e un s80 volan dreapta de vanzare aici,3000 euro,mai scoti ceva la el,asa scapi mai ieftin daca ai nevoie doar de piese caroserie! BAFTA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0