Sign in to follow this  
Followers 0
danutzzz

Oare unde vom ajunge?

5 posts in this topic

Un BMW seria 5, intr-o parcare din Timisoara, la o firma de termopane. Cica mai mult de o ora nu stat acolo:

dsc00422h.jpg

[img width=800 height=600]http://img21.imageshack.us/img21/2952/dsc00423m.jpg

dsc00424dta.jpg

Daca se ducea omul la service cred ca le lua alora o zi intreaga sa demonteze astea...

Si ce e mai nasol e ca apogeul nu a fost atins. O sa fie din ce in ce mai rau...

Colaborez cu o firma de securitate din Sinaia. Daca pentru restul lumii e criza, pentru astia e boom economic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mai Costine la service le lua 1 zi intreaga dar asta cu un sg mecanic , aici cred ca au fost 6 baietasi pe putin  :D

4 au scos repede rotiile si le au bagat intr-o dubita iar pe urma toti 6 au scos repede bara fata si pe urma farurile . Deh cu o bormasina pe baterie la care se adapteaza niste tubulare , se pot face minuni  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normal ca-i adevarat, doar traim in romania.

Eu merg cu rolele seara in parcul Carol si nu m-a intrebat nimeni nimic in ultimii 9 ani.

Adevarat ca merg mai pe inserat, dupa ora 20 ca-i mai liber si nu se uita nimeni cum ma sparg in figuri. N-am vazut biciclete in parc in ultima vreme dar nici inainte nu prea vazusem.

S-ar putea ca pe viitor sa apara gardienii plini de zel care nu-i intreaba nimic pe toti dobitocii care-si dau drumul la lupi, rotwaileri sau pitt-buli in parc sau pe aia care rastoarna WC-urile ecologice cu cate "un prieten" in ele, sau sparg toate felinarele intr-o seara, sa se ia de noi, prostii cu rolele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0