Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alin_ux

volvo S60 - 2002

85 posts in this topic

bogdan, nu am voie sa modific pretul masinii ? daca nu gasesc  cumparator la 7000 acum , poate mai tarziu gasesc la 7500. e vreo problema ?  nu e nimic la misto

apropos,  o dau si la  schimb cu o masina mai mica pentru nevasta-mea,  + diferenta, desigur

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU ai voie, ai spus PRET FIX, ce nu intelegi din chestia cu FIXul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropos, masina are 170 cp  + un soricel putere:) am desfacut capacul pentru a schimba bujiile si  - surpriza ! am gasit un soricel prajit, aproape de cureaua de distributie. bine ca s-a prajit far sa "serveasca masa" prin cablurile de la vreo bobina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aline, am gasit bujii pt. tine BKR6ETUC, dar nu sunt disponibile. As mai avea echivalent Iridium IX - BKR6EIX la 62RON/buc sau BERU 14 FGR-7 CTU Z 60 la 22RON/buc sau BOSCH FGR 7 DQE+ la 35RON/buc.

Toate sunt disponibile la comanda de Marti incolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alex,  multam pt oferta, le-am inlocuit azi, nu mai puteam sa astept pana marti, inca o data, multumesc mult! o sa te contactez pentru  filtre + ulei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-am dat-o inca . pret final 7000.  sau la schimb cu o masina mai mica pentru sotie, eventual fiat, wv , motorizare mica, max 90 -100 cp + ceva diferenta daca e cazul. in caz de schimb, nu tin neaparat la pret, ideea e ca tre sa fie o masina intretinuta, sa functioneze  bine si cel mai important, sa-i placa sotiei. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu, are totusi 116cp,

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU MAI ESTE DE VANZARE !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.