Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alin_ux

volvo S60 - 2002

85 posts in this topic

DE VANZARE LA  PRETUL CUMPARATORULUI - CU CONDITIA SA FIE PRETUL ECHITABIL -  VOLVO S60 - 2002,

ingrijita, intretinuta, 2435cm. 170cai, telefon , navigatie., pentru detalii - 0720788797

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba fratilor!  chiar nu vrea nimeni un S60 -2002 - la 6000 de Euroi ?? treziti-va maaaaa!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca si daca o pui la 4000 nu gasesti amatori pe criza asta . SCUZE se off-topic  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerc sa ii explic unui amic ce este la mine si doreste sa-si ia masina ce inseamna Volvo S60 dar nu prea intelege  >:(

Sau poate nu sunt eu destul de explicit... Cred ca-l pocnesc  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai bine iei cheile, pe amic, si dai o tura? Se lamureste sigur ce inseamna masina adevarata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dau  bonus :  2 plinuri benzina, 2 schimburi ulei + filtre, 10 lichid parbriz, + 2 sol spalat jante, + 2 sol tratament cauciucuri !

ba fratilor, la pretul de  DOAR 6000 eurooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!

moamaaaa, oferta de oferta !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AI poze pe undeva? Daca nu, baga aici. Da' nu cu uleiul si cu lichidul de parbirz, ci cu masina! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

AI poze pe undeva? Daca nu, baga aici. Da' nu cu uleiul si cu lichidul de parbirz, ci cu masina! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

multam adi,

am inlocuit proiectorul ceata stanga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretul a crescut la 7500 euro !!! astept  oferte !!    oferte  serioase , ca sa o dau cu min 8000 !  :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu am facut destule cursuri de negociere  >:(

A plecat a 2 zi cu inima putin indoita dar nu am finalizat nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lasa ca nu-i problema, se convinge omu` singur , daca-i place masina ! daca nu , nu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai tata daca tu vrei sa vinzi ceva fa un topic calumea, pune poze si da informatii corecte, nu exista 2.4 Bi-FUEL de 170CP (125kw) si spune cum a ajuns masina ta sa aiba faruri de 2005 cand ea este 2002.

Deci informatiile corecte vand marfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topic, exact asta e motivul pentru care nu am anuntat cu surle si trambitze ca-mi vand masinile pe forum. N-am pus poze, detalii etc. Decat sa fiu nevoit sa ma cert cu membrii forumului datorita unor afirmatii mai mult sau mai putin gratuite via a vis de pret, dotari etc, mai bine m-am abtinut, si sincer nu-mi pare rau. Cine e interesat trimite un mail sau un PM si ii trimit detalii. E mai elegant asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai tata daca tu vrei sa vinzi ceva fa un topic calumea, pune poze si da informatii corecte, nu exista 2.4 Bi-FUEL de 170CP (125kw) si spune cum a ajuns masina ta sa aiba faruri de 2005 cand ea este 2002.

Deci informatiile corecte vand marfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ alin_ux nu vreu sa-o ei ca pe o suparare, dar bogdan are si el intr-o masura oarecare dreptate in ceea ce spune. Eu unul de exemplu de cava timp ma uit dupa s60-uri si ma uit pe forum dar in conditiile in care anunti cu trambite ca vrei sa vinzi masina si tu esti in gorj iar eu in bucuresti fara cateva poze si date tehnice nici ca pot sa incep discutia. Pe de alta parte, kadudu a proocedat foarte elegant nedand detalii ci indicand modalitate de a obtine detalii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista in subiect link cu pozele masinii lui alin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sar`mana! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ irina_f, alin_ux, daca faci referire la subiectul in care sunt postate lincurile de pe autovit pai acele lincuri nu mai sunt active.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma refer la subiectul asta. Cine e interesat de subiect, cu siguranta il va citi si va gasi si pozele....

Ma gandesc ca daca ai postat la acest subiect l-ai si citit. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irina nu cred ca m-am facut inteles in postul anterior. Cand am citit subiectul normal ca am inceput sa caut prin forum poze, descrieri etc. etc., normal ca la un moment dat am gasit si tema in care erau postate doua lincuri de pe autovit, din cate am putu sa-mi dau seama unul era cu fiatul celalalt cu volvo. Insa atunci cand am vrut sa le accesez informatia care mi-a furnizat-o saitul autovitului a fost urmatoarea: mesaje expirat sau inexistent in baza. Nu stiu daca tu stii dar mesajele de pe autovit sunt valabile o perioada doar de timp dupa care daca nu ai vandut in acea perioada masina si/sau nu ai platit taxa mesajele se sterg de pa sait.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KPAX

Nu trebuia sa cauti prin forum. Link-ul este pus de mine pe prima pagina a acestui subiect. :)

Bafta!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Ad1 2727

am inteles se pare ca nu prea am fost atent. My mistake ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.