Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

packard

Curatare-igienizare climatronic / aer conditonat auto

132 posts in this topic

Bine prietene, in sfarsit am inteles. Daca nu prind oferta cu 100 o sa o fac si la 125, no problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca domnu' Packard pune problema foarte bine si e foarte increzator. Ce ne costa sa incercam ?! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

125 ron ;D(dupa ce i se termina proviziile actuale) ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa este, nu ne costa sa incercam decat 100 sau 125 Ron  :D. Pe mine m-a zgariat un pic la ureche faza cu "propun sa facem lista pt Joi ca deja se aduna lume si apoi hai la promotie ca nu mai am decat 30 de doze la 100 roni". Adica, hai tata ca Joi am nevoie de lovele. Cam asta am priceput eu. Nu zic, merita sa-ti scoata mirosurile si trebuie sa fie ceva de calitate. Decat sa dai cu spray si sa te chinui, mai bine il lasi pe om sa se ocupe in mod profi de asta.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine,acum lasan-d bascalia laoparte,si mai ales carcoteala(asta-i romanu,n-ai cei face ;D),eu cred ca merita,decat sa-ti dai cu sprayuri,mai ales dupa ce se impute masina,mai ales cand esti fumator.

O sa-mi fac si eu la V40,dar nu acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facem impreuna dupa ce expira promotia asta, o.k.?  ;D

Bine,acum lasan-d bascalia laoparte,si mai ales carcoteala(asta-i romanu,n-ai cei face ;D),eu cred ca merita,decat sa-ti dai cu sprayuri,mai ales dupa ce se impute masina,mai ales cand esti fumator.

O sa-mi fac si eu la V40,dar nu acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facem impreuna dupa ce expira promotia asta, o.k.?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea a fost ca azi am facut comanda pentru un lot nou de fiole. si cand am primit pe mail proforma am avut o surpriza. daca nu as fi vrut sa fiu 1005 transparent nu faceam si calculul exact ;) Mai sunt 26 de tratamente la 100 de ron. Pretul de 125 de ron nu se va mai modifica pana la sfarsitul anului. Asa am negociat si asa ramane.

Feedback de la Ursu48:

Citez: " Merge. MULTAM FAIN!"

Deci primul feedback a venit ! Ne vedem Joi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BAi , e ok, nu mai miroase deloc, ba chiar e am si un nou miros placut in masina. Va tin la curent peste 1 saptamana sa vedem evolutia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A functionat si la mine curatarea. Sunt multumita, deocamdata ;D

Astept sa vad efectul si dupa mai mult timp. Urmatoarea curatare ar fi recomandata peste un an, insa la "aerul" din bucuresti am retineri ca efectele ar dura atat de mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi de feedback :) maine s-au anuntat doi oameni. mai sunt si altii? stau prost cu timpul pentru ca la 9 tb sa fiu la aeroport

Share this post


Link to post
Share on other sites

[glow=red,2,300]Luni si marti sunt in zona Constanta!\

Doritorii se pot inscrie aici sau pe PM obligatoriu tercerea datelor de contact. [/glow]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu in ca nu am avut okazia sa-mi deau seama despre diferenta deoarece dupa igienizare nu am mers decat pana acasa ori astazi masina a stat parcata toata ziua. Feedback-ul in cateva zile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ajungi in Constanta da un semn. Ma inscriu si eu la un tratament.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doritorii din Ct sa imi lase numarul de telefon pe PM ca sa a cums adau de ei. ajung duminica seara si plec miercuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine e ok deci sunt happy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zilele astea o sa-mi schimb si filtru de polen si o sa mai incerc odata, deoarece fiind fumator si fumand in masina azi dimineata cand am urcat am simtit fumul de tutun. Deci nu pre-a a avut efect. Nu este un feedback bun dar nici obiectiv nu poate fi deoaece aveam filtru de polen asa cum il aveam (adica foarte imbaxit) revin cu detalii mai incolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ kpax

nu a fost nici o imbunatatire post tratament?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici prea prea nici tare tare. dar asa cum am scris mai sus sa scimb filtru de polen mai intai si apoi vedem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la mine e ok! Familia mea multumita! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum pot beneficia si eu de "tratamentul" respectiv ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum pot beneficia si eu de "tratamentul" respectiv ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista posibilitatea de a ma deplasa in tara dar pentru a face acest lucru am nevoie de un numar minim de clienti astefel incat partea din pret care sa reprezinte cheltuielile de deplasare sa nu fie simtitor de mare. Cheltuielile legate de motorina vor fi suportate dfe catre clienti. Masina mea consuma un 7% si va tb sa ma deplasez de la Bucuresti la voi. Posibil sa leg mai multe orase intr-o deplasare pentru a reduce la maxim costurile suplimentare. Pentru a putea pune la punct o strategie o sa am nevoie sa stiu cati oameni si de unde sunt care vor sa beneficieze de tratament.

Pentru cei din tara care doresc sa beneficieze de acest tratament ii rog sa imi dea un pm cu subiectul igienizare si in continutul lui sa imi lase numele numarul de telefon si localitatea. O sa vad cum fac sa cuplez mai multi membrii din mai multe cluburi sau forumuri astfel incat sa realizez numarul minim de clienti. In momentul in care se va stabili o sedinta de igienizare undeva in tara atunci acest lucru va fi anuntat si pe thread.

Va astept!

Ce pot sa zic e ca , Craiova ar putea fi primul oras pe lista deci cei din Craiova puteti sa incepeti sa va inscrieti. Urmariti threadul pentru updateuri. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mi-am schimbat si filtru de polen si parca nu mai vine asa miros din instalatie, dar mirosul de fum de tigara tot a ramas. asa dar din partea mea doua bile, una alba, una neagra. O sa incerc poate saptamana viitoare sa-i mai fac o igienizare cu noul filtru sa vedem cum o fi.

@packard. te sun saptamana viitoare sa vedem cum facem sa ne intalnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kpax - o sa tratam si partea de admisie de aer in interior si se va rezolva in mod sigur

Share this post


Link to post
Share on other sites