Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

packard

Curatare-igienizare climatronic / aer conditonat auto

132 posts in this topic

serifu la galati cand?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt cei care vin la intrunire va voi oferi si eu serviciul asta la preturi mici de amici, sau in functie de cat de tare ma imbatati.

Sper sa nu fie cu suparare Packard, nu am nici o intentie sa iti iau clientii sau ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ marian

ai PM

@ roberto

Arad-ul nu era tocmai la indemana si nu ma deranjeaza concurenta dar parca nu mi se pare fair play sa spui ceva de genul preturi mici de amici. e interpretabil si totusi e threadul meu. avand in vedere ca vad ca se practica chestia asta aici pe forum sa dam unii peste altii cu chestii de genul asta e . got to live with it :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am vrut sa fie o gluma, nu am nimic cu preturile tale sper sa nu se fi interpretat asa, eu am facut o gluma pe ideea intrunirii nationale, nah ca a decurs prost post-ul meu, scuze.

Pretul tau e ff bun avand in vedere ca te si deplasezi in alte orase, etc, eu nu ma prea vad facand asta si stiu si preturile si costurile, nu vb din auzite.

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ roberto

no problem ;) poate vin si eu pe la Arad sa imi faci si mie ca eu nu reusesc. deh, cizmarul nu are pantofi :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa 2 saptamani am concluzionat si eu, merita investitia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie dupa o saptamana mi se pare in regula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde sunteti poate ajung eu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ marian

Bucuersti dar daca va strangeti vreo 10 oameni vin eu la Galati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

am facut si eu, nu mai miroase a plastic cand dau drumul la AC  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cdaugustin, iti sugerez sa-ti pui (cumperi) un adaptor pentru filtru de polen si filtrul respectiv - altfel pina in iarna iti va mirosi la fel in masina. Tu nu ai filtru de polen si de aici, o gramada de bube - corecteaza-ma daca nu e asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer, nu am nici cea mai mica idee, deci nu as putea sa te corectez, oricum am vrut sa ii schimb filtrul (dar nu am mai apucat). intr-o saptamana o sa mesteresc o zi intreaga la masina si o sa incep sa o cunosc mai bine (pana atunci poate fac rost de un vadis care merge sa nu stric ceva :)) ). scuze de offtopic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedinta de igienizare la Galati. cine se inscrie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

preturi promotionae pe perioada VWFest !!!!! la Brasov pe 18 iulie !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

duminica 19 iulie caravana de igienizare pe traseul Brasov- Timisoara via SIBIU. doritorii se pot inscrie cu datele de contact.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In urmatoarele zile voi ajunge la Iasi. Daca sunt doritori de igienizare ii rog sa se inscrie fie aici fie pe PM obligatoriu cu datele de contact.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate cand ajungi inapoi dai un bip :D vin si eu sa te vad si poate sa incercam sa citim codurile ca nu am mai apucat atunci. spor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se anunta campanie de igienizare in zona Baia Mare. Doritori? Inscrieti-va cu un PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am vrut sa fie o gluma, nu am nimic cu preturile tale sper sa nu se fi interpretat asa, eu am facut o gluma pe ideea intrunirii nationale, nah ca a decurs prost post-ul meu, scuze.

Pretul tau e ff bun avand in vedere ca te si deplasezi in alte orase, etc, eu nu ma prea vad facand asta si stiu si preturile si costurile, nu vb din auzite.

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.hondafan.ro/forum/showthread.php?t=7558

Banuiesc ca asta e linkul tau. Eu sunt din HD de loc si poate ma asociez cu un prieten la curatatul de clima. Ar fi ok sa vii pana la Deva pentru 2 persoane (poate cooptam inca 2-3 volvisti si facem cu ocazia asta si o mica intrunire).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberto, ocupa-te tu ca esti mai aproape.

in alta oridine de idei

Duminica 2 august sunt in botosani. Posibilitate de deplasare in Suceava, Iasi, Roman si in zonele adiacente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vin si la Craiova !!!! Cine se inscrie? Cei din Craiova care sunteti interesati dati zvon in tara sa strangem oameni cat mai repede!!!! Inscrierea se face  fie pe topic fie ep PM Obligatoriu cu date de contact !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites