Sign in to follow this  
Followers 0
Catalin

Eroare bec parcare

6 posts in this topic

Probabil a mai fost subiectu' insa eu nu am gasit. Deci, am fost cu  masina la spalat si la plecare in bord imi da mesaj ca este becul de parcare cu problema (asa am inteles eu din flamanda :D). Verific, becul dreapta fata de pozitie din far - ars. Cumpar repede bec, il schimb, eroarea ramane. Verific, fata - spate, totul ok. Ma uit pe alt bec (am luat 5) si vad ca e de 3W. oops zic, tre de 5. Iau de 5 il schimb - acelasi mesaj. Desfac pe partea cealalta, ma uit la bec- 3W. Cam ce ar trebui sa-i fac sa-l multumesc pe dl calculator? Se reseteaza ceva pe-acolo? Am mai avut unul de frina ars si cum l-am schimbat a disparut eroarea. Off Volvo - Volvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai ia-o si la pumni. la mine a tinut....  :))

stie de frica !

Share this post


Link to post
Share on other sites

'rati voi sa fiti, astia cu modele noi...  ::) Eu nu am bec de parcare...  :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

...eu nici parcare nu am... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor treaba-i simpla. Pe tripla din spate are cite 2 becuri de pozitie. Fiind soare eu am verificat daca am lumini si aveam, dar nu stiam ca are 2. Dimineata, inainte sa plec, am verificat inca o data si am vazut ca pe stg merg 2 becuri, pe dreapta unu. Prin urmare, am oprit la peco, am schimbat becul si MEERGE!!! Volvo iti mananca creierii dar everything is for safety...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0