Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Capriciu .....de ...... licuriciu

8 posts in this topic

Ok .....inainte de toate ...20 sec de reculegere

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20

Doamne ajuta , si mai da  ;D

Pt cine nu stie ,...nu a aflat,...sau inca nu s-a trezit  ;), informez ca "uichendu' " trecut , tomytza a facut o fapta buna .....da ...in sfarsit  :P;D . Multumiri D-nlui tomytza si sa nu uitam nici de minunata noastra gazda FLAVIA . Sa iti dea D-zeu sanatate si curaj sa mai faci ce ai facut cu noi .

Deci  :D,....tomytza si Flavia ne-au invitat la conacul din satul "licuriciu", unde ne-am simtit EXTRAORDINAR  ...de BINE , si l-am sarbatorit pe Matrix asa cum merita un adevarat prieten .(sper ca la anu' sa fie reloaded  ;D ). Ce sa mai .....uitati-va la POZE , si urati-ne la mai multe ;)

Mentionez ca nu sunt nici jumatate din pozele facute , deoarece nu le-am redimensionat si nu am loc suficient pe site .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc tuturor celor care ati fost alaturi de mine !

Mii de multumiri Flaviei si lui Tommy - fara de ei nu s-ar fi putut organiza aceasta frumoasa reuniune !!!

P.s. Pe cind a doua ?! :D

:3some: :3some: :3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost extraordinar !!! mai ales Muzica Live cantata de noi !!

10x  :-* pentru  organizatori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu pricep de ce v-a luat atat sa deschide-ti subiectu,credeam ca e top secret :D

A fost minunat,o intalnire spontana,ca astea sunt cele mai frumoase,iar cand sau incins chitarile,ne-am stins in minunata piscina ;D

Multumim Tommy si Flaviei,ca-ci a fost minunat :wav: :77:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ramasese ca aflu si eu de treaba asta. E mare secretomanie pe aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laudiu din motive de conspiratie  :D

asta eu am fost de vina deoarece am trimis pozele destul de tarziu. ori trimitand pozele tarziu si lumea s-a trezit tarziu, nu prea am avut timp sa stau pe forum sa ceez vre-un topic sa sa uplodez pozele pe frun site. asa ca iam lasat pe altii sa faca acest lucru.

@Tommy 10x to U, u are the MAN - si binenteles transmitei si Flaviei multumirle de rigoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0