Sign in to follow this  
Followers 0
strikeman

geamuri electrice...

9 posts in this topic

exista optiunea sa se inchida si geamurile cand inchizi masina din keie?? am inteles ca ar fi o optiune din soft care ar trebui activata ...stie cineva ceva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se poate in functie de alarma cu inchidere centralizata, mai precis de calculatorul alarmei daca este prevazut cu asa ceva Stiu de alarmele Viper ca au aceasta optiune

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre...nu ai inteles...eu ma refeream la inchiderea masinii....nu din alte alarme sau tampenii...

eu am pe keie inkidere...si cica din softul masinii e posibil sa se ridice si geamurile cand inkizi masina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai inchidere cu impuls la geamuri?

Ca, din cate stiu eu, fara inchidere cu impuls, sunt slabe sperante sa existe optiune cu inchidere din telecomanda...

Asta e un aspect care ma enerveaza la S-ul meu. Ai impuls, dar doar la sofer, si doar la coborare. Le pica fundul daca faceau treaba pana la capat???  ???

PS - Ce e aia "keie"? Dar "inkidere"? Vorbeste romaneste, te rog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keia e un divais kare ajuta (bagata intr-o broaska) la inkiderea sau deskiderea unei usi. Ce nu e klar ? Simplu ka un bakalaureat.

Sorry, dar nu am putut sa ma abtin  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elvis left the building  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot veni vorba de geamuri electrice, la sofer geamul se lasa jos de tot apasand de 2 ori, dar cand sa il ridic trebuie sa tin apasat mereu, si la cel din dreapta soferului se lasa jos ( sau se ridica) doar tinand incontinuu apasat, se poate face ceva ca sa cobor / ridic geamurile apasand de 2 ori pe buton?  sau este la mine o problema. Sper sa intelegeti la ce ma refer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cand am zis "inchidere cu impuls" in postul anterior, la asta m-am referit. La mine nu e cu "dublu click" :D, ci cu unul scurt.

Si, ca sa iti raspund la intrebare, doar geamul care are pe buton scris AUTO stie de functia asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este un "bug", este un "feature". Probabil le-au facut asa sa nu-si prinda blondele suedeze paru-n geam.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0