daann

Sfat cumparare GPS

5 posts in this topic

Vreau sa imi cumpar un GPS si as dori sa stiu dupa ce sa ma uit. Ceva sugestii de modele?

Mie mi-au atras atentia acestea trei: MIO S505, MIO 360 si MIO 480.

Ar trebui sa aiba harta Europei full.

Astept opinii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate, ia-ti cel mai ieftin dispozitiv GPS de prin supermarket-uri,  fara harti fara nimic, ecran cat mai mare ca hartile si soft-ul il gasesti pe orice gard, in 5 minute l-ai instalat.

Chiar vrei sa dai 5 mil pe niste harti pe care toti le iau de pe net, te simti mai bine stiind ca e original ? Eu chiar nu, asa am fost si eu, si nu am rezolvat absolut nimic, nu ne ajuta tara cu nimic si nici economia.

Parerea mea, eu chiar am renuntat la chestiile astea, cand o sa avem si noi romanii un venit cum trebuie si conditii pe masura atunci cu cea mai mare placere, dar pana atunci, nu are rost, nu esti un exemplu pentru nimeni, nu te face sa te simti deloc mai bine, intr-un final regreti.

P.S : Mi-am cumparat si eu licente la Windows de prost ce am fost, cand am avut o problema zic hai ca sun la ei ca ce dracu doar am dat banii pe el, am niste pretentii, si cand colo imi zice cei de acolo ca suportul tehnic este incepand cu 10 euro pe apel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

intr-adevar...hartile le poti lua gratis de pe torrente gen www.thepiratebay.org...doar ca trebuie sa te descurci putin cu calculatoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ff simplu, copy and paste, un cola rece si va rezolva 'Berto, deja nu le mai pot numara pe degete cate am "rezolvat"

;D

Intrebati-l pe @Roskat cat de simplu e  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ff simplu, copy and paste, un cola rece si va rezolva 'Berto, deja nu le mai pot numara pe degete cate am "rezolvat"

;D

Intrebati-l pe @Roskat cat de simplu e  ;D

Super simplu  :D

Mersi mult Robert  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now