Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ionutblv

Vand gama completa odorizante California Scents: de la 4 lei!

139 posts in this topic

opinie cumparator!

Astazi am primit si eu odorizantele l-am desfacut pe cel care miroase a guma turbo.Miroase super tare.Cand mi-a dat tipa de la posta plicul mirosea prin plic.Mersi Ionut.Recomand aceste odorizante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionut, ce-ar fi, daca esti din Bucuresti, sa-ti faci un drum eventual maine (sau in fiecare Joi) pana la Polivalenta la intrunire, sa faci o demonstratie "live" ? Cred ca ai fi mult mai credibil asa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa supar pe nimeni...poate marfa e foarte buna , insa arata ca o conserva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer, nu ma ocup cu nici o masluire sau furtisag, conserva arata foarte bine dupa ce o deschizi si sa vezi "minunea" , opiniile clientilor sunt scrise de ei:-p

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Or fi scrise, de EI, dar ce vedem noi AICI PE FORUM este scris DE TINE. Un site unde ne putem "delecta" cu produsele exista ? Cat despre parerile clientilor, crede-ma ca si eu am un site unde pot baga "gospodareste" comentarii pozitive cate vreau, fara nicio dovada ca sunt veridice sau nu.

    Nu vreau sa ma intelegi gresit, dar o MAAAAARE parte dintre utilizatorii acestui forum sunt atat de satui de "produse minune" incat fara o sustinere activa si cu multe detalii a produselor pe care le distribui, slabe sanse sa ai vanzare... No offence :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, asa mai vii de-acasa ;)

Eu unul ma obisnuiesc f. repede cu "aromele" si la mine bradutii nu tin mai mult de 2 saptamani, desi cei care se suie in masina zic "maaaa, ce misto miroase"... Dunno, poate am nasul mai nesimtzit ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si ca un PLUS

-NU AGATi nimic

-nu torni nimic

-nu scurgi nimic

P.S SI NU RISTI sa-ti strici bordul ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

alt feedback POZITIV:

Am primit azi 2 cutii de odorizante delight . Cand am desfacut un miros foarte placut si totusi nu foarte puternic a invaluit toata masina . De mult nu am avut un odorizant de masina care sa miroasa atat de bine dar totusi sa nu fie foarte puternic . Deci recomand cu incredere . Un mare UP de la mine ...

P.S. : Cutiutele le-am primit prin posta si nu a fost absolut nici o problema . Nu erau desigilate sau stricate .

__________________

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai hai sa-ti dau o idee, nu mai posta feedback-urile date de altii pt ca este cam stupid, este ca si cum m-am apuca eu in topicul meu sa ma laud cat de bun si destept sunt, este stupid .

Mai departe trebuie spus ca produsul pe care il vinzi tu costa la Bucuresti 25 RON si nu este deloc mai bun decat vestitul MY SHALDAN care costa 15 RON in CARREFOUR si tine 8 saptamani adica 60 zile adica 2 luni .

Deci de ce sa dau 30 RON pe produsul tau ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fiecare are dreptul la opinie indeferent ce conotatii are ...dar eu nu ma laud , ci postez niste opinii lasa-te de clientii care au cumparat, daca tu vrei sa te lauzi singur atunci se poate considera "stupid" modul respectiv...nu oblig pe nimeni sa cumpere, in anuntul meu scrie dupa cum se vede minim 2 luni, pe incercate...numai bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Succes la vanzare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai am

delight-5 bc (guma turbo)

pina colada-8 bc

cheery 5 bc

vanila 5bc

Share this post


Link to post
Share on other sites

marfa noua.152 bucati.

Cherry 18 buc

vanilla 12 bc

jasmine 12 bc

new car 18 bc

napa grap 12 bc

smoke away 12 bc

citrus splash 12 bc

apple cider 12 bc

hawaiian gardens 12 bc

peach 12 bc

Gardenia del Mar 12 bc

DELIGHT 10 bc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana sambata numai am decat:

6x citrus splash

1x lemon

2xpina colada

8xpeach

1xmelon

5xlavender

2xhawaiian gardens

4xcherry

2xstrawberry

2xlaguna breeze

2xblueberry

Pe vineri-sambata imi ajung aceste arome:

DELIGHT 60 PIECES

CHERRY 24

MELON 24

CRANBERYY 12

LAGUNA BREEZE 12

smoke away 12

jasmine 12

apple cider 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cateva zile livrare personala si in

TIMISOARA -PLOIESTI-BUCURESTI(cat de curand)si saptamanal in ARAD.

Aceeasi calitate By California Scents.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem de toate pentru toti

delight- 60 BUCATI

melon- 18

smoke away- 20

laguna breeze- 30

jasmine - 18

blueberry- 10

tahoe powder= 6

cinnamon coast- 12

coconot- 6

apple - 6

lavender- 6

cranberry= 6

mango= 6

Si cateva

cherry,gardenia del mar, vanilla,apple cider,peach,napa grape,fresh linen

post-3019-12877868298385_thumb.jpg

post-3019-12877868298385_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites