parola

Mosorul e di`vina! WTF is mosorul?

16 posts in this topic

Incredibil  :slap:

"Vezi ca aia de la service stiu sigur da' nu vor sa rezolve! E o operatiune mai delicata care necesita prezenta a doi lucratori: cu masina pe elevator, unu' sta pe un scaunel si baga mina la mosor si celalalt il tine p-asta-n echilibru "

  ;D  ;D  ;D  ;D

klauss:

Recomand, pentru viitor, inainte de inceperea de "cascadorii acrobatice" mai mult sau mai putin periculoase, sa se mai documenteze lumea pe ici pe colo, sa mai CITEASCA CATE O CARTE...

In care evident ca nu va gasi piesa "mosor"

Daca nici acum nu se intelege, inseamna ca acest topic nu e degeaba

Manuel: valmont, nu te lua dupa klaus fiindca eu il banuiesc ca lucreaza la dacia si are tot interesul sa dezinformeze. Mosorul exista, eu l-am bobinat de 2 ori pana acum. Si al meu e tot melcat.

  Deci, asa ceva NU EXISTA! Nu pot sa cred  ;D  ;D  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 pagini de timpenii  :slap::D . Le-am citit de curiozitate sa vad daca s-a prins respectivul . BTW voi cum stati cu mosorul  ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW voi cum stati cu mosorul  Wink ?

Al meu e nou-nout, am schimbat tot kitul ieri ( mosor +ata +ac), numai ca mie mi-au trebuit 3 mecanici (al treilea le-a dat piesele la mana) ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Criminale discutiile despre "mosor". Parca sunt discutii intre croitori  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e oricum o chestie strict D A C I A, sa vezi glume la marile serviceuri care poarta acelasi nume, "surup pe stranga pt partea stanga" + alte bazaconii de genul, sunt criminale glumele astora din serviceul DACIA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ii urmaresc frecvent sa vad ce mai debiteaza  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nuuuuuuu!!!! Ca ajunge sa-i atirne cablu' pe jos si se agata naibii in vreun canal de-i zmulge puntea spate de pe masina!!! la Skoda veche era altceva, c-avea tractiune spate!"

Decat sa citesti bancuri mai bine intri pe daciaclub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot mai bun e la Volvo-uri, cele cu Ghem,

sic  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare au reusit sa ii intinda mosorul?? :))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi intrati benevol pe forumul ala? Ca eu dupa ce-am citit pe acolo mi se face parul maciuca, atatia indivizi low iq la un loc n-am mai vazut de mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi intrati benevol pe forumul ala? Ca eu dupa ce-am citit pe acolo mi se face parul maciuca, atatia indivizi low iq la un loc n-am mai vazut de mult.

Fix la asta ma gandeam si eu. Oare toti sunt extrem de prosti,sau toti sunt doar prosti ?! No offence pentru daciaclub,dar e prea mult pentru un conducator auto.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e culmea culmei...a prostiei :

"Inca o data , repet , recomand mosorul complet la cutiuta albastra cu aptipild cu "mosor autorizat RAR"

:violent1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now