Roberto

Ce am primit azi - Volvo Moose

50 posts in this topic

6 normale si 6 magnetice.....cum facem cu banii???

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 normale si 6 magnetice.....cum facem cu banii???

Magnetice adica de 3inchi ca si ale mele ? vezi ca sunt mai multe modele.

Banii ii virati intr-un cont atasat cardului meu, vi-l dau pe PM.

Intrati pe site si postati exact modelul care doriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe mine unul nu ma deranjeaza sa ii trimit mai departe.

@Roberto, nu imi intra banii astazi. Ii virez maine. Sper  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roberto maine vreau sa ma duc sa vb cu cineva sa vad daca imi poate face ceva in genul , dar cu mici modificari , iar daca nu se poate maine-seara iti spun cum facem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mi-am facut 2 bucati la baiatul care mi-a facut si stickerul.M-au costat 10 lei.Au iesit super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In 1/2h trimt banii. Te rog sa verifici contul si sa imi confirmi.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

In 1/2h trimt banii. Te rog sa verifici contul si sa imi confirmi.

Multumesc

Au intrat banii, 60 de lei corect ?

Deci iti cumpar ce ai ales tu ai atasat tu in acele documente cu livrare la tine acasa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect.

Luni cred ca trec prin Arad cand plec spre casa. Momentan sunt in Timisoara. Dau o bere fara alcool  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect.

Luni cred ca trec prin Arad cand plec spre casa. Momentan sunt in Timisoara. Dau o bere fara alcool  ;)

Ok, acum ma pun sa fac comanda.

Din pacate eu duminica plec la Felix deci nu voi fi acasa  >:( >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok @Victor am facut comanda, total 18.80$ - 57.40 RON prin conversia PayPal

Sa imi dai un cont in care sa iti virezi restul de 2.60 RON

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa imi dai un cont in care sa iti virezi restul de 2.60 RON

Bafta

Buna gluma  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziua buna!

As vrea si eu daca se poate. Deci...se poate?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, faci o lista cu ce doresti pe site-ul lui dave, ai link prin primele posturi si vezi cat face in total si suma aceea in lei o depui in cont-ul atasat cardului meu.

alternativ daca ai card poti incerca tu sa cumperi dar daca nu vreti sa va complicati eu vi le iau cu cea mai mare placere.

scuze de scrisul naspa, scriu de pe telefon de la baile felix

bafta

pt ceva impotant sunati-ma la 0746099706

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, faci o lista cu ce doresti pe site-ul lui dave, ai link prin primele posturi si vezi cat face in total si suma aceea in lei o depui in cont-ul atasat cardului meu.

alternativ daca ai card poti incerca tu sa cumperi dar daca nu vreti sa va complicati eu vi le iau cu cea mai mare placere.

scuze de scrisul naspa, scriu de pe telefon de la baile felix

bafta

pt ceva impotant sunati-ma la 0746099706

nu am card visa. o sa te contactez cand ma decid. Ms mult si vacanta frumoasa  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberto, imi poti lua si mie 4 stickere si sa mi le aduci la Nationala (ne rezolvam acolo si cu banii) ?

Thanks,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

te rog da-mi si mie PM cu NR contului.

@Se[ukku ti-am dat PM

@BiriV cu cea mai mare placere dar ma indoiesc ca ajunge pana atunci, mie mi-a luat 10 zile.

Daca doresti, eu zic sa fac comanda direct pe adresa ta, sa vina la tine acasa pentru ca dupa cum ziceam mai sus, nu o sa ajunga indeajuns de repere  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine e o mica problema cu adresa ... in sensul ca nu prea pot sa primesc chestii unde stau acum ... am mai incercat si am ajuns sa fac scandal pe la posta. Las Las ca discutam la Nationala si vedem noi cum facem...

Apropos, nu te bagi si tu cu noi la o 'dungulita' mica? Tare mi-ar placea sa vad cum stau cu un S40 T5 :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine e o mica problema cu adresa ... in sensul ca nu prea pot sa primesc chestii unde stau acum ... am mai incercat si am ajuns sa fac scandal pe la posta. Las Las ca discutam la Nationala si vedem noi cum facem...

Apropos, nu te bagi si tu cu noi la o 'dungulita' mica? Tare mi-ar placea sa vad cum stau cu un S40 T5 :).

Mi-ar placea, dar eu nu stau bine cu gumele, jantele, tampon rupt si am un rulment de ambreiaj care huruie ca dracu si mi-a fost teama si acuma cand am fost la Felix ( 120km ) sa nu explodeze.

Huruie ingrijorator, eu sper sa ma tina pana la nationala si inapoi ca e drum lung, dar dungulite.....din pacate nu risc, incet incet adun bani sa o fac bebe :D.

Cu ce gume ordinare de iarna am imi intra DSTC-ul si intr-a 3-a cand o calc de la 2700 RPM in sus si drumul nu e destul de "slick", e chiar penibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:( imi pare rau sa aud de probleme ....

Ce-i drept, ambreiajul meu se incapataneaza sa functioneze desi mai scoate unele sunete 'ciudate' si are ~90k km si f.f.f. multe plecari bomba de pe loc .... Dar si eu stau 'cu securea deasupra capului' :)

Ne vedem la Vatra Dornei si mai povestim ... (poate imi faci totusi rost de un elan, doi, acolo ... de prasila) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am primit sambata dimineata direct in cutia postala. Sunt bestiale!!! Din pacate nu ma risc sa le las pe masina. Voi apela la un amic sa imi faca autocolant identic.

Roberto,  :hello2::beertogether:  , multumesc mult!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am primit sambata dimineata direct in cutia postala. Sunt bestiale!!! Din pacate nu ma risc sa le las pe masina. Voi apela la un amic sa imi faca autocolant identic.

Roberto,  :hello2::beertogether:  , multumesc mult!

Pai erau si autocolante la Dave  ;D.

Si eu le-am dat jos dupa ce am vazut cum se uitau niste manelari la ele in parcare, eram la 15m de masina pe o terasa de trotuar, ( asa se numesc in Arad terasele barurilor care sunt puse....ati ghicit exact pe trotuar, pe centru. Bineinteles, doar cei cu pile la primarie pot avea asa ceva )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci deoarece renii mei au o noua masina pe care stau, cea a lui Biri ( sa-i stapanesti sanatos ) eu am sa imi comand altii in curand, asa ca cei care vor reni de orice fel sa posteze aici si ii combinam in acelasi transport apoi vii trimit eu prin posta la fiecare gratuit ca ii pot baga in plic doar cu timbru ( pe care le iau gratis :D ).

Exista si posibilitatea ca cei care vor sa plateasca transportul 2$ sa ii primeasca acasa, cum doriti.

Metoda ramane aceeasi, intrati pe site-ul lui Dave , vedeti ce va place, postati, virati in cont la mine contravaloarea lor si cand incheiem lista le comand.

Sau fiecare cum propune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Eu mai vreau sigur niste 'stuff' de la nenea Dave ...

O sa masor maine si iti dau o comanda ferma!

Thanks,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum spuneam ... iata si 'comanda', atasata ca si poza.

In mod sigur o sa vrea si Alex (midnight) asa ca, daca mai poti, mai stai o zi, doua.

Si sa ne dai si noua un pm cu numele + contul unde sa viram banutii.

O sa se stranga probabil destui, asa ca vom avea si reducere:).

Evident, opresti de o Cola ;)

Thanks,

Vlad

post-235-12877866572825_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now