Sign in to follow this  
Followers 0
Victor

Tragedie pe calea ferata

8 posts in this topic

Soferul avea deja 6 sanctiuni din trafic. Deci era tampit din "fabrica".

Nu e primul caz tragic si socant. Vor mai fi, din pacate... Imi pare rau sa o spun, dar soferii de Taxi, Maxi Taxi care au varsta pana in 30 de ani TOTI SUNT CRETINI! Ba chiar am vazut cu ochii mei cum sfideaza Politia in trafic, ca sa nu mai vorbesc de ceilalti participanti in trafic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ori de cate ori trec o trecere cu calea ferata (cu bariere sau fara), ma uit de 2 ori in ambele sensuri... deh, ala care sta la bariera, e tot roman ca si mine si nu am incredere in el... nici macar cat am in mine.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

aici intervine lipsa de responsabilitate , sora buna cu prostia.

si iata cum lipsa unui test psihologic edificator si usurinta cu care se dau carnete, ucid.

asta e factorul care omoara cei mai multi participanti in trafic : prostia.

nu bautura, nu viteza, nu depasirile, nu nimic ,decit prostia.

vorba lui victor : "fac slalom printre cretini, zi de zi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

la trecerile de nivel cu calea ferata trebuiesc bariere pe toata latimea soselei....cretini d-astia care sa treaca printre bariere sau pe culoarea rosie se vor gasi intotdeauna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si rezolvi treaba cu trecerile la nivel.

cu restul ce faci ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://stirileprotv.ro/exclusiv/stirile-tale/nesimtire-fara-bariere-statul-in-coloana-e-pentru-fraieri.html

Si ne mai intrebam de ce sunt atatea accidente la trecerile de cale ferata.

Eu am preferat sa stau in jur de o ora...o ora jumate la o trecere de cale ferata la intrarea in Ploiesti , decat sa imi risc viata si sa trec cum o fac ceilalti.Bineinteles ca si acolo au fost foarte multi care au trecut , fara sa se gandeasca la eventualele consecinte.

PS: Ce ma intristeaza cel mai tare e faptul ca pe langa atatea BMW-uri care trec se mai afla si un Volvo s60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0