mxdady

De unde pot cumpara un IMIV in RO?

23 posts in this topic

De unde pot cumpara un IMIV in RO si cablurile ce imi trebuiesc pentru instalare?

Am cautat pe net, dar toate magazinele erau fie din State fie Anglia.

Pe langa functia de audio si video are si TV?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce are daca il iei de dincolo ?

Crezi ca in Romania daca o sa il gasesti o sa fie mai ieftin, da de unde !

Iti recomand sa il iei din UK, ai sa fii surprins cat de repede are sa ajunga la tine acasa, si nu se plateste absolut nici o taxa supliementara la posta\vama sau povesti dinacestea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci io tocmai mi l am luat si mi l am si instalat din canada si mi a venit in 4 zile are si functie tv daca ii pui tv tuner

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cat te-a ajuns?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banuiesc ca pt a folosi tv-ul iti trebuie navigatie , nu ? Am vazut ceva de genul asta la @parola daca nu ma insel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cat te-a ajuns?

Nu cred ca vrei sa stii cat l-a costat cu totul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

imiv ul a fost 850 roni , vama 250 roni , ipod clasic 120 giga 1000 roni plus un cablu de decodare video pt ipod 200ron.... cam atat si asistenta tehnica de la parola  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banuiesc ca pt a folosi tv-ul iti trebuie navigatie , nu ? Am vazut ceva de genul asta la @parola daca nu ma insel.

da

Share this post


Link to post
Share on other sites

imiv ul a fost 850 roni , vama 250 roni , ipod clasic 120 giga 1000 roni plus un cablu de decodare video pt ipod 200ron.... cam atat si asistenta tehnica de la parola  :D

pai cablurile nu sunt incluse in pachet?

sunt putin in ceata la ce cablu de decodare video te referi, nu e cablul asta? :201972911500500.th.jpg

Ce versiune ai cumparat, cea de se instaleaza in portbagaj sau in torpedou?

Vine si cu instructiuni de instalare?

Imi poti lasa te rog un link de la magazinul respectiv cu ce produs ai cumparat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ca nu ma pricepeam la ipod mi am luat ultima generatie de classic ....dar cei de la apple de la generatia 5 sau 6 in sus au codat semnalul video .... si ca sa poti vedea video trebuie un cablu de la apple care se numeste coposite a/v

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ca nu ma pricepeam la ipod mi am luat ultima generatie de classic ....dar cei de la apple de la generatia 5 sau 6 in sus au codat semnalul video .... si ca sa poti vedea video trebuie un cablu de la apple care se numeste coposite a/v

am inteles acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffff...scump,scump...ma enerveaza ca trebuie neaparat sa iti iei un Ipod/Iphone...

de ce neaparat Ipod/Iphone???Ipod e folosit si ca player sau doar ca suport de stocare???HU ce mai face atunci???doar baga semnalu in boxe???

Nu mergea sa puna si un port USB????sau aici intervenea compatibilitatea cu playerul de pe un telefon sa zicem legat la usb???

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer e facut pentru ipod , hu preia comenzile de dat inapoi inainte volum ....cam ce face si ipodu ....dar din cate am vazut mai nou concurenta ipodului este belkin are aceeasi mufa dar nu stiu daca merg comenzile ....nu aveam pe nimeni sa pot sa probez

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vreti sa vedeti cum merge veniti la intrunirea sapt de la polivalenta cine e prin buc

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vreti sa vedeti cum merge veniti la intrunirea sapt de la polivalenta cine e prin buc

in ce zi si la ce ora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

in fiecare joi de la 18 in parcarea de la polivalenta

am incercat sa va contactez pe yahoo mes, pentru mai multe detalii legate de iMIV, dar nu mi-ati acceptat invitatia :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now