Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest bughii

dezmembrari volvo s40 s60 s80 xc90 c30 v40

10 posts in this topic

vand piese pentru toate modele de mai suu sau reperati daca este nevoie ! Daca cineva este interesat ma poate contacta ! 0769371980

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baga detalii , de unde esti ? poze cu masinile ca sa vada omu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ce detali vrei dezmebrari orce piesa nu am ce poze sa iti arat .daca ai nevoie de ceva ma suni si vb

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bobina de inductie pentru Volvo s40, 1,6 benzina din 2000 ? Cod reper piesa 1276502.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telecomanda de cruise control de pe volan de la un S40 model 2005+ sau C30 sau V50 ?

Pot oferi la schimb capac inlocuitor in caz ca ulterior vreti sa vindeti volanul intreg si lipsa ei va poate afecta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ce sisteme audio ai pentru un S40 2005 ?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza si pe mine o tripla de pe aripa dreapta spate pt un V40 din 2001 si un pret daca este disponibila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ce sisteme audio ai pentru un S40 2005 ?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vizitator omu` ! La ce`l mai intrebati ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt rautacios, stiu, dar am fost suspicios, de la inceput, referitor la simplitatea si cursivitatea acestui anunt. E ceva de genul ´´Felicitari! Ai castigat piese pentru Volvo-ul tau! Pentru a intra in posesia premiului, cumpara o cartela si trimite codul de reincarcare la nr. de telefon 076X...´´!

Dar si daca e serios anuntul si voi avea nevoie de piese la V40-ul meu, am pus-o!!   :D:D

...mai zambim si noi, @bughii ...si astfel mai facem un ´´up´´ la acest anunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites