kadudu

Update navigatie !!!

50 posts in this topic

Ai rabdare pana la anu ca o sa apara un nou UPDATE ca doar nu o sa schimbe navigatia si la C30 :P

Acuma vad ca C30ul My 2008 are alt sistem de navigatie mai nou care are RO, deci pana la urma nu prea cred ca o sa mai apara un update la astea vechi.

Oricum speranta moare ultima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai rabdare pana la anu ca o sa apara un nou UPDATE ca doar nu o sa schimbe navigatia si la C30 :P

:) astept, nu am ce face  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar din pacate nimic mai mult din ce stiam si noi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai .... pe Xc 60 este in Romana  ;D

Nu e in romana pe xc60. Exista romania mult mai detaliata, dar doar pe marile orase. E un pas foarte mare oricum.

Doar pe platforma mare a aparut update-ul in iunie. S80/XC60/XC70/XC90 Acesta contine foarte multe detalii pentru romania, (inclusiv platforma Baneasa cu Carrefour si mobexpert :)) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andy ai idee daca apare si cand apare UPDATE de NAVI pt S60/V70/XC70  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar pe platforma mare a aparut update-ul in iunie. S80/XC60/XC70/XC90 Acesta contine foarte multe detalii pentru romania, (inclusiv platforma Baneasa cu Carrefour si mobexpert :)) )

Cumva 3D ???

Fiind update cum se intra in posesia lui ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update-ul de soft este pe ultimul CD cu harti care se cumpara... care din pacate este 1800 RON. Si da, este si 3D. O sa vi-l arat cu prima ocazie cand ne vedem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta stiam mai Andy dar zi si tu ceva ce nu stim, adica pt seriile vechi cand apare ;D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ia solicita si vezi ce se intampla, noi restul asteptam UPDATE 2010 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si de unde stii ca RO nu va fii in update ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum chiar daca o sa fie RO nu ai posibilitatea de a pune tu POI, nu poti pune camere de monitorizare trafic/radare fixe, deci e cam useless, partea buna insa este cand ii pui IMIV ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da eu mi-am pus hartile din 2009 pe masina din 2002, pe s60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si poti sa ne spui si noua de unde le putem cumpara? Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

de pe gpsunderground.com, sau daca ai drum prin timisoara cumperi un dvd dl de 8,5gb si iti fac eu o copie.(gratis, bineinteles)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la ce ma ajuta ca nu are RO ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mai pleci prin concediu pe undeva, nu stiu, eu fiind din timisoara mai trag cate o iesire la unguri sau la wiena si e de folos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta asa este in partea aia a tarii este mai folositor, noi astia mai din sud est nu prea avem ce sa facem ca nici BG nu e tara pt NAVTEQ ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS: apropos, are cineva(Buc/Sibiu/Arad) sa-mi imprumute urgent pt 2 sapt DVD-ul sau o copie cu Europa pt MMM cu orice update mai nou care sa contine Ungaria si Cehia? Eu am discul original doar si nu mai am timp sa descarc&burn..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vi azi la intalnire testam daca merge la tine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog frumos, imi explica si mie cineva cum se scriu dvd-urile DL. Am downloadat de pe torrenturi si sunt arhivate, adica am disk A, B, C. Acum, ma gandesc ca nu le copiez direct pe dvd, probabil sunt ceva imagini. Oricum, va rog, cine se pricepe sa-mi explice procedeul. Dupa care o sa va rog sa imi explicati si ce fac dupa ce le am scrise. Le introduc direct in dvd-player-ul masinii? Si face el restul?

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deschizi imaginea cu NERO (evident după ce ai dezarhivat in prealabil) si dai BURN .

Simplu ca buna ziua ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now