Guest

Stabilire data pentru Nationala

Cand sa fie ?   55 votes

  1. 1. Cand sa fie ?

    • Primul weekend din Septembrie
      28
    • Ultimul weekend din August
      23
    • Alta ....
      4

Please sign in or register to vote in this poll.

43 posts in this topic

eu am votat ultimul week din august dar eu zic ca tot una ii cu nu schimba cu nimik 5 zile in plus sau in minus:)..dar oricum sunt curios de data si de locatie:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iete ca votasi si eu  :D ...primul w-e din sept ca in august de obicei plec in concediu. Anul asta nu s-a putut, dar sper ca la anu' sa fiu si eu prezenta ;)

votasi , mancasi, vazusi sunt la persoana a 2-a; votai , mancai, vazui ....persoana I-a  :P mai multa atentie ce naiba , vrei sa ajungi la 3 redbull ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SI... mai este si acest vot.

Cand sa fie, cand sa fie?

PS: Si acest rezultat mie personal imi convine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ultimul week-end  din august dar...mai contează??important e sa fim noi sănătoÈ™i ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tare as dori sa vin si la o intalnire sa cunosc si eu cat mai multe ca sunt boboc pe langa ce cunoasteti voi cei mai veterani sa zic, dar din pacate sunt plecat dar poate voi face efortu si voi veni.oricum la inceputul lui septembrie este destul de bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca tu vrei ....noi vrem ....nu ramane decat sa iti planifici de pe acum timpul (nunti botezuri etc) astfel incat in primul uichend din septembrie sa fi liber tu si familia si ne vedem cu bucurie . (+ redbull-ul care trebuie sa il dai )  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

scap ieftin daca e vorba numai de redbull:P.problema e ca sunt inca necasatorit doar prietena am probabil sunt singurul mai tanar dintre voi.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
scap ieftin daca e vorba numai de redbull:P.problema e ca sunt inca necasatorit doar prietena am probabil sunt singurul mai tanar dintre voi.

Wrong  ;D, eu sunt mai tanar ca tine, si am fost si la intrunirea de anu asta si.........nici sa nu te gandesti sa nu vii

Share this post


Link to post
Share on other sites

scap ieftin daca e vorba numai de redbull:P.problema e ca sunt inca necasatorit doar prietena am probabil sunt singurul mai tanar dintre voi.:D

Daca te uiti la galeria foto ...ai sa vezi ca avem un album intitulat " la vadim la majorat" esti mai tanar de 18 ani ?  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ljandi

Vad ca ai ceva temeri despre varsta ta, dupa cum zicea si Danyx, cred ca cel mai tanar membru in club este Vadim, care acum este in exil, la bunica, sa invete bine si sa ia Bacu', ca altfel.... jar mananca! :violent5:

Ca sa revenim... esti bine venit printre noi, toti cei care suntem pasionati de Volvo. O sa vezi ca familia Volvo este deosebita si in acelasi timp este formata din oameni foarte pasionati si de caracter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mersi de invitatie am observat asta cu raspunsurile pe care mi le dati la nevoile pe care le-am avut:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropo DAnyx sa iti raspund la intrebare .mai tanar nu ,dar tocmai azi s-a mai pus inca o cifra in plus implinind varsta de 26 de ani:P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropo DAnyx sa iti raspund la intrebare .mai tanar nu ,dar tocmai azi s-a mai pus inca o cifra in plus implinind varsta de 26 de ani:P.

La multi ani atunci !!! :occasion15: :occasion15: :occasion14::occasion18:

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropo DAnyx sa iti raspund la intrebare .mai tanar nu ,dar tocmai azi s-a mai pus inca o cifra in plus implinind varsta de 26 de ani:P.

Hai sa ne traiesti si sa fi sanatos .....deja ai 2 red bull de dat .... ;D abia te astept la nationala  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa ne traiesti si sa fi sanatos .....deja ai 2 red bull de dat .... ;D abia te astept la nationala  ;)

s-ar putea sa nu mai ajungi la nationala,daca o tii tot asa ;D,cu red-bull prin vene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa fim noi sanatosi si fara probleme ca ajungem noi si cu red bullu in vene:D.bafta la toti userii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci Dragii Mosului ....dupa cum bine vedeti perioada de votare in aceasta categorie s-a incheiat , uramand ca data definitorie pt. intalnirea Nationala sa ramana pt. primul weekend din Septembrie.

Acestea fiid spuse si "scrise" , sper sa nu mai avem aceleasi discutii interminabile despre cand va fi , si tot boborul va sti pt ce perioada sa isi rezerve cateva zile libere ....daca doreste  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.